banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Odpovídejte na víc inzerátů současně, v naší „appce“ je to jednoduché

Pár kliknutí a šance navíc. Reagovat na inzerát je s naší aplikací snadné, proto nespoléhejte jen na jedno želízko v ohni.

Jaro je doba, kdy firmy obvykle více inzerují. Mimo jiné proto, že se začíná rozjíždět sezona brigád a podniky rozhazují sítě, aby si zajistily pomocnou sílu na léto. Využijte toho a odpovídejte na více inzerátů současně. Jak na to?

  • Vytvořte si u nás profil. V něm o sobě uveďte základní údaje a nemusíte se pokaždé trápit s CV. Zaměstnavatele na něj jen odkážete, takže hned přehledně uvidí vaši praxi. A vás to stojí pár vteřin.
  • Mít seznam v mobilní aplikaci je výhodné mimo jiné proto, že se můžete probírat nabídkami kdykoliv máte volnou chvilku. Při čekání ve frontě, v autobusu, na procházce se psem. Nové a aktuální inzeráty máte zkrátka stále při ruce. Nemusíte si na ně dělat extra čas třeba večer po celém dni, kdy už jste unavení a chcete spíš odpočívat.
  • Je těžké stanovit, na kolik inzerátů týdně se vyplatí odpovídat. Ale tak tři až pět odpovědí týdně by mělo být dostačující. Dvě odpovědi za měsíc budou určitě málo.
  • Reagujte na inzeráty, i když nesplňujete všechna kritéria na sto procent. Takových lidí bývá ostatně málo. Jestliže splňujete alespoň 80 % požadavků zaměstnavatele, má smysl se o získání práce pokoušet. Vyhovovat je potřeba zejména podmínkám vypsaným mezi prvními.  
  • Připomeňte se, jestliže z firmy nemáte déle jak dva týdny odpověď. V naší aplikaci lze komunikovat se zaměstnavatelem snadno přes chat. Nebo můžete zavolat na číslo, je-li u inzerátu uvedené. Slušně se zeptejte, kdy můžete asi tak očekávat odpověď z firmy. Mezitím ale reagujte na další inzeráty. 

Jak získat perfektní práci? Dostávej tipy pravidelně

Jak zaujmout firmu

Čím oslnit na pohovoru

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více

Mohlo by tě zajímat
Kde a jak zjistit, jaká firma doopravdy je

Jestli člověk bude někde pracovat, záleží nejen na zaměstnavateli, ale i na kandidátovi. Také on si vybírá – pracovní prostředí, kolegy, nadřízené. Je proto dobré udělat si před podepsáním smlouvy průzkum... celý článek

Když se vracíte po rodičovské. Jak napsat CV?

Návrat do práce po několika měsících nebo letech pečování o potomka nebývá snadný. Jak v takovém případě sestavit životopis?

Tři malé triky, které vám pomohou získat místo

Jsou to jen maličkosti, ale právě ty často rozhodují. Podívejte se, jaké tři komunikační triky použít při náboru, abyste vystoupili z řady uchazečů.

Všechny články

Stáhněte si správnou aplikaci

Hledáš práci?

Stáhni si aplikaci pro uchazeče.

Google Play
App Gallery
App Store

Hledáte lidi?

Stáhněte si aplikaci pro firmy.

Google Play
App Store

Jak získat perfektní práci? Dostávej tipy pravidelně

Jak zaujmout firmu

Čím oslnit na pohovoru

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více


Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.