banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Finanční specialista - klienti z kmene

Méně než 2 týdny

NN

Jeremenkova 1142/42, Olomouc-Hodolany

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

25 000 - 50 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonuses, Sales commission, Flexible start/end of working hours, Occasional work from home

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Czech (Výborná)

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod

O pozici

Jsme finančníci a jsme na to náležitě pyšní. V Čechách jsme od roku 1992 a své řemeslo už tedy známe více než dobře – máme za sebou léta učení, zlepšování, zkušeností a úspěchů.

S kým budeš spolupracovat?
Jsme prostě parta – lidé, kteří spolu neřeší jen pracovní záležitosti, ale skutečně se znají a jsou si navzájem oporou. Zároveň jsme věkově různorodí, takže naše názory jsou velmi pestré a inspirativní. Většina z nás už má děti a máme spoustu životních i pracovních zkušeností z různých oborů.

Co naše zázemí?
Sídlíme v moderním Regionálním Centru Olomouc – RCO, kousek od hlavního vlakového nádraží. Krásné, moderní prostředí, které ocení zejména fanoušci moderního designu.

Dostatek restaurací a jídelen spolehlivě ukojí naše gurmánské choutky, a pokud se neuhlídáme, vždy je možnost jít si zacvičit – fitko máme hned naproti kanceláře.

Jaký je náš šéf?
Protože je v NN už nějaký ten pátek, tak opravdu ví, o čem mluví. Prošel si pozicemi od poradce přes manažera skupiny až po ředitele. A čeho si na něm vážíme nejvíc? Férovosti a toho, že za námi vždy stojí.

O čem bude tvá práce?
Budeš zjišťovat od klientů, jaké jsou jejich potřeby, co je trápí a s čím potřebují pomoci. Pak navrhneš řešení jejich situace a tento návrh jim představíš. Budeš pečovat i o nové klienty a potkávat se s nimi vždy minimálně jednou ročně.

Co když to neumím?
Nemusíš umět všechno na jedničku, zajímá nás chuť do práce a tvá ochota učit se novým věcem. Ostatní tě naučíme.

Na začátku toho možná budeš mít plnou hlavu, ale neboj, budeš mít dostatek času, aby se všechny nové vědomosti vstřebaly.

Co dalšího by tě mohlo zajímat?
Pracovní doba – tu si rozvrhneš podle sebe, takže stihneš ráno odvést děti do školy, odpoledne je vyzvednout z kroužků, zajít na tenis nebo na jógu a večer se věnovat rodině.

Nové kontakty – po úvodním školení ti pomůžeme s navoláním schůzek.

Kdy naposledy ses ráno těšil do práce? Přijď se podívat k nám a uvidíš, že to může být realita. Pošli mi životopis, nebo zavolej a domluvíme se, kdy a kde se potkáme.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.