Realitní makléř: Buďte pánem svého času i výdělku - Praha Chodov
Méně než 2 týdny
M&M reality holding,a.s.
Jarníkova 1903/35, Praha-Chodov
Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.
Úvazek
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Smlouva
Práce na živnostenský list/IČO
Benefity
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazené
Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality
O pozici
Hledáme někoho, kdo už nechce „přežívat“ od pondělí do pátku a čekat na víkend. Hledáme člověka, který chce mít čas na svou rodinu i sny a práci si naplánuje tak, aby mu dávala smysl.
Co bude výsledkem vaší práce?
● Úspěšně uzavřený prodej či pronájem nemovitosti a klient, který se k vám rád vrací.
Provázíte klienta celým procesem – od prvního telefonátu až po předání nemovitosti novému majiteli.
Proč se k nám přidat?
1. Svoboda s férovou odměnou: U nás neexistuje píchačka. Chcete jít ráno se psem nebo potřebujete vyzvednout děti ze školky dřív? Udělejte to.
Věříme v dospělý přístup – vy víte, kolik si chcete vydělat, a my vám k tomu dáme prostor. Vaše výplata nemá strop; odráží přesně to, kolik energie do obchodu vložíte.
2. Žádná nuda a moderní „hřiště“: Každý klient je jiný příběh. Jednou řešíte potřeby rodiny, podruhé vize podnikatele. Je to o komunikaci, empatii a hledání cest tam, kde jiní vidí zdi.
A abyste na to nebyli sami, vyzbrojíme vás tím nejlepším - moderní tablet na správu obchodu, aplikace v telefonu pro rychlý přehled zakázek a klientů, AI asistent či rozsáhlý marketing zakázek.
Koho vlastně hledáme?
Nehledáme „profesionálního odříkávače naučených vět“. Hledáme osobnost. Člověka, který:
- Rád mluví s lidmi (a ještě raději jim naslouchá).
- Chce jít s dobou a nebojí se technologií.
- Chápe, že velká svoboda vyžaduje velkou zodpovědnost.
Z pohledu manažera pobočky Michala:
„Na mé práci mě baví, že je živá a neustále se vyvíjí – má svůj vlastní rytmus a žádný den není stejný jako ten předchozí. Právě to mi dává energii, protože stereotyp je něco, co mě dlouhodobě ubíjí. Na práci s lidmi mě nejvíce baví, že každý potřebuje něco jiného – někdo víc vedení, jiný větší prostor. Baví mě hledat cestu, jak k nim přistupovat tak, aby se mohli posouvat a růst.
Zároveň ale věřím, že v určité chvíli musí přijít i ten „hod do vody“. Moment, kdy člověk začne jednat sám za sebe a vezme odpovědnost do vlastních rukou. Právě tehdy se posun děje nejvíc.“
Zní to jako práce, která by vám vyhovovala? Klikněte na tlačítko „Odpovědět“ a pošlete nám svůj životopis.Těšíme se na vás!
Nebo zkus mobilní apku
Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce
Naskenuj kód
Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.
Používáme cookies, viz Podmínky služby. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí. Více o reklamě na portálech Alma Career a transparentnosti se můžete dočíst na naší Informační stránce. Zde je naše Technická specifikace.