Head of Product ERP portfolio (SaaS/B2B) – Praha
Méně než týden
ABRA Software a.s.
Jeremiášova 1422/7b, Praha-Stodůlky
Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.
Plat
100 000 - 150 000 Kč hrubého
Úvazek
Práce na plný úvazek
Smlouva
Pracovní smlouva
Benefity
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Vzdělání
Bakalářské
Jazyky
Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazené
IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Vrcholový management
O pozici
Chcete mít klíčový vliv na směr celého portfolia ERP produktů, které používají tisíce firem ve střední Evropě?
Hledáme Head of Product – zkušeného leadera, který/á dokáže sladit potřeby trhu, obchodní cíle a vývojový tým a zajistit, že svěřené produktové portfólio dlouhodobě rostlo a přinášelo zákazníkům skutečnou hodnotu.
Co vás čeká a Vaše odpovědnosti:
- budete určovat strategický směr produktu a dlouhodobou produktovou roadmapu pro CZ, SK a DACH trh
- vést a mentorovat tým Product Managerů napříč jednotlivými ERP produkty (Flexi, Gen a Flores)
- spolupracovat s vedením firmy na obchodních cílech, investicích do produktů a prioritizaci zdrojů
- koordinovat produktovou strategii napříč vývojem, obchodem, marketingem a Customer Success tak, aby portfolio produktů bylo koherentní a synergické
- monitorovat trh, konkurenci a trendy v ERP/SaaS a přinášet návrhy strategických inovací a cross-sellingových příležitostí
- zajišťovat měření dopadu produktových iniciativ (adopce, churn, upsell, ROI) a optimalizovat produktové portfolio
Jaké budou vaše konkrétní aktivity, budete:
- vytvářet a aktualizovat strategie a roadmapy pro celé ERP portfolio, sladěné s obchodními cíli firmy
- mentoring a vedení product managerů napříč produkty, nastavování jejich cílů, KPI a rozvoje
- spolupracovat s technickým vedením na prioritách vývoje, architektuře a integraci produktů
- definovat a sledovat produktové a obchodní metriky pro jednotlivé produkty a celé portfolio
- koordinovat cross-product iniciativy, inovace a standardizovat procesy napříč produkty
- reprezentovat produktové portfolio vůči vedení společnosti, zahraniční matce, partnerům a klíčovým zákazníkům
- zavádět moderní produktové praktiky napříč firmou (discovery, design thinking, data-driven rozhodování)
Koho hledáme:
- zkušeného leadera s praxí ve vedení produktového portfolia SaaS/B2B softwaru, ideálně v ERP
- stratéga, schopného / schopnou rozhodovat o směřování produktů a prioritizaci investic – dokážete si vzít vstupy od zákazníků, vývoje i obchodu, a víte, kdy je čas se rozhodnout a jít dál
- mentora/ku týmu, který/á umí vést více produktů najednou
- analytika/čku se schopností vyvozovat konkrétní kroky z dat, trhu a zákaznické zpětné vazby
- skvělého komunikátora, který dokáže sjednotit týmy, přenést vizi a vést cross-firem projekty
- češtinu nebo slovenštinu a angličtinu ovládáte na profesionální úrovni
- ovládáte nástroje jako JIRA, Confluence, nebo jiné ticketovací systémy
Co vám nabízíme:
- přímý vliv na směr produktů ABRA v CZ, SK i DACH
- jasně vymezenou roli s reálnou odpovědností a rozhodovací pravomocí
- podporu při zavádění moderního produktového řízení
- spolupráci se zkušenými odborníky na vývoj, obchod i Customer Success
- zázemí stabilní IT firmy s vlastními produkty, definovanou vizí a benefity software house, flexibilní pracovní režim, po dohodě částečný home office, 25 dní dovolené, 5 dní sick days, firemní akce, jazykové kurzy, příspěvek na stravování, plně uhradíme MultiSport kartu nebo můžete využít body Benefit+ na to, co vás zajímá (cestování, vzdělávání, lékařské služby nebo třeba na kulturu)
Chcete se do toho pustit s námi?
Pojďme se sejít.
Nebo zkus mobilní apku
Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce
Naskenuj kód
Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.
Používáme cookies, viz Podmínky služby. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí. Více o reklamě na portálech Alma Career a transparentnosti se můžete dočíst na naší Informační stránce. Zde je naše Technická specifikace.