banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Jsi technik - zedník, zámečník,truhlář, zahradník?

Pořád hledají

Firma

ZELENÉ KOLO s.r.o.

Adresa

Koštov 112, Trmice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

18 500 - 30 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Brigáda, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO, jiné, Dohoda o pracovní činnosti

Zařazené

Technik, Zahradník, Zedník

O pozici

Baví Tě pracovat na čerstvém vzduchu? Bod pro tebe! Podpořiš rád obor, který má v této době Zelenou? Naše práce jde vidět. Realizujeme zahrady, zeleň a stavby, díky kterým si naši zákazníci můžou užívat svůj soukromý ráj na zemi. Čeká Tě práce se zaměřením na oplocení, stavební činnost, bazény, jezera, závlahové systémy, zahrady a údržbu veřejné zeleně kvalitní technikou. Odměníme Tě 13. platem, 5 dní dovolené navíc a další zaměstnanecké výhody. Oceňujeme manuální a technickou zručnost. Ozvi se.

O firmě

Věnujeme se tvorbě veřejné zeleně a péči o ni. Tvoříme a udržujeme parky, dětská hřiště, prostory areálů velkých společností. Zakládáme nové zahrady rodinných domů, budujeme oplocení, ale také okrasná či koupací jezírka nebo bazény. V naší nabídce jsou stavby v nejrůznějších provedení, vodohospodářské, zámečnické či truhlářské práce. Klientovi nabízíme od návrhu přes projektovou činnost a realizaci až po kompletní servis.
http://www.zelenekolo.cz

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.