banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Hledáme IT Analytika s nadšením pro SW! | až 100.000 Kč

Dnešní

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Praha, Česko

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Plat

80 000 - 100 000 Kč hrubého

Úvazek

Práce na plný úvazek

Vzdělání

Bakalářské

Zařazené

Informačné technológie, IT analytik, IT architekt


O pozici

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:


* Příprava analytického návrhu informačního systému

* Popis funkcionalit systému a jeho interakce s uživatelem

* Tvorba UML diagramů (doménový model, popis entit, use-case)

* Spolupráce s projektovým týmem

Zamestnanecké výhody, benefity:


* Home office po zaučení

* Flexibilní pracovní doba

* 25 dní dovolené

* Vzdělávací kurzy

* Teambuildingy

* Finanční příspěvky – MultiSport karta, stravování a další

Informácie o výberovom konaní:
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je vhodná také pro: it analytik, sw analytik, business analytik, sw architekt. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Požiadavky na zamestnanca:


* Máte vystudovanou IT nebo ekonomickém oboru

* Máte praxi jako analytik informačních systémů

* Umíte dělat UML diagramy

* Analytické myšlení

O firmě
Hledáme zkušeného IT Analytika, který bude mít klíčovou roli při návrhu a specifikaci informačních systémů. Vaším úkolem bude analyzovat požadavky, vytvářet doménové modely, use-case diagramy a funkční specifikace. Zní to pro Vás lákavě? Zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci!

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky služby. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí. Více o reklamě na portálech Alma Career a transparentnosti se můžete dočíst na naší Informační stránce. Zde je naše Technická specifikace.