Backend/Fullstack Developer (Senior) – Liberec
Méně než týden
IBR Consulting, s. r. o.
Karlovská 205, Liberec XXII-Horní Suchá
Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.
Úvazek
Práce na plný úvazek
Benefity
Vzdělávací kurzy, školení, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost studijního volna, Kafetérie, Dog-friendly office
Vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky
Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazené
IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Správa systémů a HW, Stavebnictví a reality, .NET vývojář, C# vývojář, Programátor, SW architekt
O pozici
Hledáme Backend/Fullstack Developera, který nechce jen „psát kód“, ale chce se aktivně podílet na produktu s reálným dopadem. Vyvíjíme a pečujeme o aplikaci pro digitalizaci stavebnictví, práci s BIM standardy a podporu velkých infrastrukturních projektů.
Náš software používají významní zákazníci jako Ředitelství silnic a dálnic, Správa železnic a další organizace, které stojí za klíčovými dopravními stavbami v Česku.
Jsme menší vývojový tým v Liberci. Nehledáme anonymního člena velkého korporátu, ale člověka, který chce být u produktu blízko, chápat jeho smysl a mít možnost ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet.
Pracujeme s moderními technologiemi, držíme se dobrých vývojářských principů a dáváme prostor vlastní iniciativě, nápadům i odpovědnosti.
Přidej se k nám a pomoz stavět digitální páteř české infrastruktury.
Co od tebe očekáváme:
- Výborná znalost .NET, Entity Framework, SQL
- Znalost integračních postupů a mikroservisní architektury (Swagger, JSON, REST API...)
- Využívání testů
- Zkušenosti s integracemi na systémy 3. stran
- Zkušenosti s návrhem architektury systému, práce s gitem
- Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup, komunikativnost a týmového ducha
Koho hledáme:
Hledáme backendového nebo fullstack vývojáře se silným základem v C# / .NET, který rozumí databázím, API integracím a návrhu udržitelného technického řešení. Nečekáme pouze „psaní kódu podle zadání“, ale schopnost přemýšlet nad produktem, architekturou a dopadem vlastních rozhodnutí.
Co bys měl/a umět:
- C# / .NET na velmi dobré úrovni.
- Entity Framework, SQL a práci s databázovým modelem.
- Návrh a vývoj REST API, práci s JSON a Swagger / OpenAPI.
- Integrace na systémy třetích stran.
- Základní principy architektury systémů, ideálně i mikroservisní nebo distribuované architektury.
- Práci s Gitem a běžným týmovým vývojovým workflow.
- Psát testovatelný kód a využívat testy tam, kde dávají smysl.
- Komunikovat věcně, samostatně řešit problémy a dotahovat práci do funkčního výsledku.
Tvojí výhodou bude:
- Zkušenost s frontendem (používáme JavaScript/Typescript, React, Ant Design)
- Přechozí práce s Docker a RabbitMQ
- Práce se Signal-R
Co na oplátku nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Hybridní režim a pružná pracovní doba – dle domluvy při osobním setkání
- Práci s moderním stackem (.NET, React + Vite)
- Potřebný SW a HW k práci
- 25 dní dovolené
- Systém firemního vzdělávání, osobního růstu a certifikací
- Zaměstnanecké výhody a bonusy, jazykové kurzy, stravenkový paušál
- Moderní kanceláře s přátelským týmem
- Možnost profesního růstu a rozvoje
- Prostor pro vlastní iniciativu
- Finanční ohodnocení dle znalostí, zkušeností a výsledků uchazeče
Máš zájem?
Líbí se ti, co děláme? Pošli nám svůj životopis společně s portfoliem či ukázkou kódu.
Nástup dle dohody, možný ihned
Nebo zkus mobilní apku
Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce
Naskenuj kód
Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.
Používáme cookies, viz Podmínky služby. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí. Více o reklamě na portálech Alma Career a transparentnosti se můžete dočíst na naší Informační stránce. Zde je naše Technická specifikace.