banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Procesní specialista/ka

Dnešní

Geetoo Holding a.s.

5. května 1746/22, Praha-Nusle

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Angličtina (Mírně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Auditor, Business analytik, IT analytik, Project Administrator


O pozici

Geetoo Holding je česká technologická skupina, která firmám pomáhá využít cloud, moderní infrastrukturu a bezpečnou práci s daty naplno. Děláme projekty, které dávají smysl, a necháváme lidi růst – podporujeme vzdělání i osobní rozvoj. Fungujeme otevřeně, bez zbytečné hierarchie, s důrazem na spolupráci a zodpovědnost.

Právě teď hledáme do týmu Honzy Zemana kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže nastavit, popsat a rozvíjet procesy tak, aby všechno fungovalo hladce napříč celou skupinou Geetoo.

Co u nás budete dělat?

  • Mapovat a třídit procesy napříč skupinou: identifikace existujících postupů, vazeb mezi nimi a návrh smysluplné struktury (end-to-end pohled napříč odděleními/společnostmi).
  • Tvořit procesní mapy a texty (BPMN) tak, aby byly přesné a pochopitelné pro každého, udržovat je aktuální a přehledné.
  • Řídit změny a verze: vedení centrální evidence procesů, korektní publikace změn a jejich jasná komunikace.
  • Spravovat portál s dokumentací v Confluence: nastavovat logiku, strukturu a „navigaci“, aby se lidé rychle dostali k tomu, co potřebují.
  • Dělat školení a workshopy: vysvětlovat nové i změněné procesy, připravovat návody a Q&A, reagovat na dotazy různých týmů.
  • Měřit, evidovat, připomínat: mít přehled, kdo byl s čím seznámen a potvrzeně proškolen; hlídat, aby změny nezůstaly „na papíře“.
  • Hledat úzká místa a automatizaci: aktivně navrhovat zjednodušení, eliminovat zbytečné kroky a podporovat automatizaci tam, kde dává smysl.

Co se vám bude hodit?

  • Alespoň 2 roky praxe v procesním řízení/dokumentaci; analytické myšlení a schopnost psát stručně a srozumitelně.
  • Znalost BPMN/Kaizen (nebo podobné metodiky).
  • Schopnost spolupracovat a komunikovat napříč odděleními, hlídat verze, termíny a priority.
  • Výhodou zkušenost s Confluence či obdobným knowledge portálem; angličtina na úrovni pro běžnou komunikaci.

Proč vás to u nás bude bavit?

  • Dopad napříč skupinou: Budete spoluvytvářet „jedinou pravdu“ procesů pro více dceřiných společností. Vaše výstupy zrychlí práci desítek týmů.
  • Smysl před byrokracií: Procesy u nás mají být jasné, krátké a použitelné ne samoúčelné.
  • Podpora růstu: Dostanete prostor navrhovat zlepšení i automatizaci, dělat revize a testovat změny. Vzdělávání a certifikace aktivně podporujeme.

Navíc od nás dostanete 30 dnů volna, 10.000,- Kč na cafeterii/multisport kartu, psychoterapeutickou podporu a tisícovku kredit na Bolt. Home office? ten je samozřejmostí - po zkušební době klidně až 2 dny v týdnu.

Zní to jako role pro Vás? Pošlete CV nebo ukázku procesního výstupu (mapa/šablona/Confluence). Rádi si popovídáme o Vašem přístupu a o tom, jak může společně posunout Geetoo dál. 🚀

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky služby. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí. Více o reklamě na portálech Alma Career a transparentnosti se můžete dočíst na naší Informační stránce. Zde je naše Technická specifikace.