ANALYTIK/ČKA ZÁKAZNICKÉHO CHOVÁNÍ pro EAT SMART
Pořád hledají
Innovation Lab s.r.o.
Modletice 80
Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.
Úvazek
Práce na plný úvazek
Smlouva
Pracovní smlouva
Benefity
Rozjezd zcela nového projektu, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby
Vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky
Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazené
IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Zákaznický servis
O pozici
Jsme EAT SMART – otevíráme dveře do světa stravování budoucnosti! 🌍 Přinášíme bohatou nabídku kvalitních a chutných jídel nejen do kanceláří a výrobních firem, pod značkou Cibule Bistro, která se zrodila v srdci 💚 šéfkuchaře Filipa Sajlera a jeho týmu. 🍛 Věříme, že i jídlo do krabičky se dá dělat chutně, poctivě a s nápadem – jako doma nebo v restauraci. Spojujeme svět gastronomie se sofistikovanými technologiemi a chceme, aby zákaznická zkušenost byla stejně skvělá jako samotné jídlo.
👉 Proto hledáme Analytika/čku zákaznického chování, který dokáže propojit data, kreativitu a chuť posouvat naši zákaznickou zkušenost na novou úroveň.
🗣️Co vás u nás čeká?
- Analýza zákazníků s cílem rozklíčovat, co opravdu chtějí, a přetavit to do kampaní, které jim padnou na míru
- Odhalování trendů – proč se zákazníci vracejí, co je potěší a co je odradí
- Příprava personalizovaných kampaní (e-maily, push notifikace aj.) – od nápadu přes spuštění až po vyhodnocení
- Testování a optimalizace – A/B testy, komunikační scénáře, návrhy na zlepšení zákaznické cesty
- Reporting & doporučení s jasnými kroky pro zvýšení retence, CLV a spokojenosti zákazníků
- Spolupráce na kampaních a strategii s Marketingem, Business Developmentem i externími partnery
🗣️Čím nás zaujmete?
- Baví vás čísla a umíte v nich najít příběh, nejen data – jsou vám oporou pro plánování a rozhodování
- Máte zkušenosti s CRM systémy (výhodou Customer.io, eWay) a analytickými nástroji (Excel, Power BI)
- Orientujete se v prostředí B2C a víte, jak nastavit komunikaci chytře a srozumitelně
- Nezaleknete se nových výzev a projekty dotahujete do konce
- Jste profík v komunikaci - poradíte si se zákazníky, kolegy i externími partnery
- Nadšení pro nové technologie a inovace vám nechybí
🎁Co vám můžeme nabídnout?
- Skvělý tým kolegů a práci, která tě bude bavit
- Příležitost být u rozvoje ojedinělého projektu, kde nuda z rutiny nehrozí ?
- Start-upová energie a možnost přinášet vlastní nápady, které mají dopad
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál
- Chutné hotovky značky Cibule Bistro v jídlomatu EAT SMART za zvýhodněné ceny, navíc s možností koupit si ho i s sebou domů
- Pravidelné snídaně a čerstvé ovoce
- Pitný režim je u nás vyřešen - voda, káva, čaj na pracovišti
- K dispozici na pracovišti produkty firmy za zvýhodněné ceny (např. vývary a polévky Cibule Bistro, jogurty Hollandia, pochutiny AD Fine Dine, aj.)
- Multisportku za zvýhodněnou cenu
- a je toho mnohem víc…
✨ U nás získáte prostor kombinovat analytiku s kreativitou, mít skutečný vliv na zákaznickou zkušenost a podílet se na budování značky, která mění trh s jídlem.
📩 Přidejte se k nám a pojďme společně tvořit stravování budoucnosti!
Nebo zkus mobilní apku
Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce
Naskenuj kód
Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.
Používáme cookies, viz Podmínky služby. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí. Více o reklamě na portálech Alma Career a transparentnosti se můžete dočíst na naší Informační stránce. Zde je naše Technická specifikace.