banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Projektový manažer

Méně než 2 týdny

Firma

TAYLLORCOX s.r.o.

Adresa

Pobřežní 620/3, Praha-Karlín

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

50 000 - 95 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Praxe a stáže, Trainee programy

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO, Dohoda o pracovní činnosti, jiné

Benefity

Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent, Na rodičovské dovolené, Osoby bez praxe, OZP

Zařazené

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Auditor, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Výrobní ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality

O pozici

Nastartuj svou kariéru jako Projektový Manažer (PM)

Nemáte dostatečnou praxi, ale sníte o pozici projektového manažera? Tak si nenechte ujít tuto skvělou příležitost jak nastartovat, nebo restartovat svoji kariéru.

Do řady firem v ČR hledáme projektové manažery. 95% z našich absolventů získá práci dříve, než dokončí 3 týdenní přípravný vzdělávací “Project management camp”, který je zdarma.

Náklady hradí úřad práce. Tak na co ještě čekáte? Projektový manažer je profese, která Vám umožní plně využít znalosti získané při studiu a zkušenosti z praxe!

Jak to celé probíhá?

„Kandidáti, kteří projdou vstupním dotazníkovým assessment centrem uvítáme v "project management kempu", kde vás připravíme na novou pozici projektového manažera.

Součástí interního náboru je i zkouška na konci celého kempu zakončená certifikací pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj. Jde společný projekt s MPSV.

Dále uchazeči získávají pracovní místo u nás, nebo u našich klientů na dobu určitou / neurčitou. Úspěšnost získání místa mají uchazeči přes 95%.

Jste evidováni na Úřadu práce a pořád nic, co by vám umožnilo využít Vaše znalosti a zkušenosti?

Nenechte se deprimovat obavami, které Vás trápí, jako je délka marného shánění zaměstnání, věku, oboru studia apod.

Našimi kurzy prošly stovky uchazečů všech věkových kategorií a oborů vzdělání. A drtivá většina na pracovním trhu uspěla!

Aktuálně hledáme projektové manažery na juniorské pozice i seniorské pozice pro naše partnery.


Co je třeba k získání místa Projektový manažer?


Jednou z klíčových podmínek je prokázat se příslušnou certifikací!


Ale nebojte. TAYLLORCOX vám nabízí možnost certifikát získat a navíc mezinárodní! Pokud jste evidováni na úřadu práce, získání tohoto certifikátu máte zdarma.

Proč roste poptávka po certifikacích

Více než 67% projektových manažerů pracovalo za poslední rok minimálně na 4 agilních projektech. Tento přístup je stále modernější a na strmém vzestupu.

Na trhu tak existuje mnoho agilních frameworků (metodik), které jsou podporovány řadou více, či méně uznávaných certifikačních programů.

Certifikace jsou tedy velice důležité. A metodika agile / scrum je na vzestupu. Scrum rozpoutal revoluci v oblasti vývoje softwaru a následně se tyto prvky začali objevovat i v řízení ostatních projektů. Agilní přístup zvýšil poptávku po IT manažerech, kteří mají tyto znalosti.

Certifikace je něco jako vaše osobní marketingová značka

Řada “projekťáků” považuje držení certifikace za konkurenční výhodu, další za povinnost a nesmíme zapomenout ani na junior project managery, kteří se snaží dostat do hledáčků firem znalostmi. Ideálně podtrženými nějakou certifikací. Chtějí tak kompenzovat méně praktických zkušeností.

Mysleli jste si, že existuje jen jedna SCRUM Master certifikace? Bohužel existuje celá řada certifikací. Každá má svá vlastní kritéria pro srovnávání a testování znalostí. A pak je zde řada akreditovaných školících organizací, prostřednictvím kterých můžete získat kvalitní, nebo i špatné školení.

Takže není to jen o certifikaci, ale spíše o tom, co vyhovuje vašim cílům a požadavkům. Mezi hodnotící kritéria při výběru tak můžete vzít reference, nabízené portfolio kurzů, přesah školení do praktických workshopů a simulací. Zda jde o společnost, která je akreditovaná a musí tak splňovat určitá kritéria kvality v materiálech i v požadavcích na lektory. A zda je lektor tzv. “samozvaný” Agile Coach, nebo jde o certifikovaného trenéra. Určitou výhodu mohou mít i organizace, které mají širší školící tým, kde sdílí znalosti a zkušenosti oproti “one man show” trenérům.

Co proto můžete udělat?


Přijít na informační workshop firmy TAYLLORCOX!

Pro koho je schůzka určena:

  • uchazeči evidovaní na úřadu práce
  • uchazeči, kteří chtějí být rekvalifikováni


Co se na schůzce dozvíte?

  • Co je podstatou profese Projektový manažer a jaké jsou možnosti uplatnění
  • Možnosti rekvalifikace v akreditovaném kurzu (150 hodin) a to zcela zdarma
  • Zájemcům, kteří jsou evidováni na Úřadu práce pomůžeme na místě vyplnit příslušný formulář žádosti o proplacení kurzu na základě zkušeností úspěšných žadatelů. Tím se zvýší pavděpodobnost úspěchu i Vaší žádosti.
  • Další možnosti zvyšování kvalifikace a specializace v kurzech firmy TAYLLORCOX

Co si vzít sebou?

  • Chuť se něco naučit a zlepšit se. To bohatě postačí

Jak se mám přihlásit?
Napište nám, pošlete své CV a my už se s Vámi spojíme.

Příběhy našich absolventů:

  • https://bit.ly/scrum-master-vojtech
  • https://bit.ly/scrum-master-michael-stefano
  • https://bit.ly/scrum-master-nikola-ziskal-lepsi-praci

TAYLLORCOX

Project Management team: www.tx.cz/scrum

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.