banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Operátor bezpečnostního centra

Méně než týden

Firma

DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo

Adresa

Hlavní třída 387/45, Havířov-Město

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

18 000 - 22 900 Kč

Úvazek

Práce na zkrácený úvazek

Datum nástupu

Ihned

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro

Osoby bez praxe, OZP

Zařazené

Ostraha a bezpečnost, Operátor bezpečnostního centra

O pozici

Náplň práce:
Vzdálený monitoring zabezp. zařízení připojených na bezpečnostní centrum, obsluha PC s množstvím specifických programů, zadávání a editace objektů v rámci PCO, vytváření statistik a evidencí dle požadavků zákazníka, vyhodnocování přijatých signálů ze zabezp. systémů na střežených objektech, vedení knihy jízd pro zaměstnance, obsluha kamerových systémů, komunikace s kontaktními osobami a bezpečnostními sbory, koordinace výjezdové skupiny a ostrahy při zásazích na objektech, práce v nepřetržitém 2směnném provozu - 12ti hodinové směny (noční práce).

Požadavky:podmínkou, vynikající znalost českého jazyka - gramatika, ochota k dalšímu vzdělávání. Vynikající komunikační schopnosti.

Výhody:Práce s moderními technologiemi, možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání, práci vhodnou pro OZP, férový systém odměňování, práce v příjemném a čistém prostředí.


Zájemci o práci, ať zašlou e-mail s profesním životopisem na e-mail ***

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.