banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

operátor frézovacího a laserovacího centra

Méně než týden

Firma

DEKOR, spol. s r.o.

Adresa

Hradišťská 849, Buchlovice

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

28 000 - 32 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

Ihned

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Vhodné pro

Osoby bez praxe

Zařazené

Strojírenství, operátor frézovacího a laserovacího centra

O pozici

Samostatná činnost na CNC centru, kdy operátor dle výrobních výkresů vytvoří program na laserovacím nebo frézovacím stroji. Důležitá znalost výrobní dokumentace a 2D CAD systémů. Z výrobního výkresu se odstraní nepotřebné křivky a kóty. Na základě takto upravených křivek se v odpovídajícím systému pro různé CNC stroje připraví výrobní program a nastaví podmínky pro obrábění. Operátor následně zkontroluje a přeměří včechny rozměry dle výkresové dokumentace - sebekontrola. K výrobě na CNC strojích patří i dokončovací úpravy dílců ( ojehlení, zahloubení otvorů a vyřezání závitů). Požadavky: SŠ nebo odborné vyučení v technickém oboru, znalost výkresové dokumentace, pracovní flexibilita, samostatnost, přesnost a zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce a kooperace, znalost 2D cad systémů ( Autocad, Draftsight, Solid works atd.) výhodou.
Nabízíme: zaškolení, různorodou práci, která se vymyká standardům běžných firem, zázemí stabilní společnosti, vysokou míru seberealizace postavenou na schopnostech a dovednostech jedince, zajímavé podmínky spolupráce v tvůrčím a krativním týmu. 23 dní dovolené, závodní stravování s příspěvkem, firemní tarif, hrazené firemní akce a další.

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.