banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Rozpočtář zakázek

Pořád hledají

Firma

Recycling - kovové odpady a.s.

Adresa

Osady Ležáků 804, Chrast

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

21 800 - 25 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

Ihned

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro

Osoby bez praxe

Zařazené

Administrativa, Rozpočtář zakázek

O pozici

Místo výkonu práce: Chrast u Chrudimi
Hledáme nové kolegy na pozici rozpočtář zakázek.
Náplň práce: Obchodní část strojírenské výroby od zpracování poptávek, přípravy cenových kalkulací podle různých technologií výroby, rozesílání cenových nabídek zákazníkům, zadávání získaných objednávek do výroby, sledování zakázek v čase - projednávat se zákazníky případné odchylky od objednaného termínu dodání až po získávání zpětné vazby od zákazníků (spokojenost, podněty na zlepšení atd.)
Požadavky: středoškolské vzdělání strojírenského směru s maturitou - vhodné i pro absolventy bez praxe, schopnost číst technické výkresy a zadávací dokumentaci k zakázkám, zodpovědnost za obchodní část zakázky od začátku do konce (samostatnost), otevřená komunikace se zákazníky i v pracovním týmu, týmovost - teprve spoluprací v týmu vznikne dobrý produkt, za který zákazník zaplatí, ochota učit se nové věci, samostatnost a praktické založení, ochotu pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost doložit čestným prohlášením
Nabízíme: Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti. Velmi pestrou práci. Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci. Zajímavé mzdové ohodnocení - informace při osobním jednání. Stravenky, benefitní karta. Bonusový systém ohodnocení. Služební telefon.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, bonusový systém

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.