banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

ASISTENT/ ASISTENTKA SOUDCE

Pořád hledají

Firma

Krajský soud v Hradci Králové

Adresa

Československé armády 218/57, Hradec Králové

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

od 29 410 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

1. 1. 2023

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Vhodné pro

Osoby bez praxe

Zařazené

Právní služby, ASISTENT/ ASISTENTKA SOUDCE

O pozici

Pracovní poměr na dobu určitou (prozatím jednoho roku s možností prodloužení), plný úvazek. Požadujeme pouze právní vzdělání absolvováním magisterského studijního programu v oblasti práva na vysoké škole (obor Právo a právní věda), velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC, bezúhonnost doložit výpisem z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a komunikativnost. Přihlášku do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů předejte kontaktní osobě personálního oddělení krajského soudu.
-Více k výběrovému řízení a pracovní pozici naleznete na https://www.justice.cz/web/krajsky-soud-v-hradci-kralove/volna-mista

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.