banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Mistr výroby

Pořád hledají

Firma

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.

Adresa

Holubov 52

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

35 000 - 40 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

Ihned

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Výroba a průmysl, Mistr výroby

O pozici

Náplň práce: vedení týmu zaměstnanců (plánování směn, motivace, kontrola); zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti; dohled nad dodržováním výrobních a pracovních procesů na svěřeném úseku.
Požadujeme: vyučení a praxe v oboru polygrafie; praxe na pozici mistra ve výrobní společnosti výhodou; ochota pracovat na směny; uživatelská znalost PC; spolehlivost; pracovitost; dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: dlouhodobé perspektivní zázemí; zaměstnání na hl. pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: mzdové zvýhodnění na relax; příspěvek na životní (penzijní) pojištění, na stravování, na dopravu, na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), lázeňskou péči; odměna za pracovní a životní výročí; 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok; příplatky na mimořádných akcích.
Telefonický kontakt po-pá 7:00 - 15:00 hodin, osobně po tel. domluvě nebo e-mailem

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.