banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

12 - PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU FITNESS CENTRA

Včerejší

Firma

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Adresa

Dvořákova 383/17, České Budějovice 6

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

15 600 - 16 600 Kč

Úvazek

Práce na zkrácený úvazek

Datum nástupu

Ihned

Vzdělání

Základní

Vhodné pro

OZP

Zařazené

Řemeslné a manuální práce, 12 - PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU FITNESS CENTRA

O pozici

Do moderního a špičkově vybaveného fitness centra v centru Českých Budějovic přijmeme spolehlivého pracovníka na pozici pracovník běžného úklidu. Práce je vhodná pro pracovníky, kteří jsou OZP nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhodněné).
NÁPLŇ PRÁCE: úklid fitness centra- posilovna, fitness sály, wellness, šatny, sprchy, recepce, chodby a toalety, schodiště.
Týdenní pracovní úvazek je v průměru 26 hodin- práce je na 8 hodin denně v pracovním týdnu a o víkendech je práce zkrácena na 6 hodin. Pracujete systémem krátký a dlouhý pracovní týden- tj. první týden pracujete: pondělí, úterý, pátek, sobota a neděle a druhý týden pracujete pouze: středa a čtvrtek.
Nástup do práce je možný v čase mezi 4:00 - 7:30 hodin a konec práce v čase 12:30 - 16:00 hodin, lze tedy přizpůsobit vašim časovým možnostem.
NABÍZÍME: stabilní zázemí společnosti, která je na trhu více než 20 let, mzdové ohodnocení 15 600 Kč měsíčně při zkráceném úvazku, po zaškolení (samostatná práce) mzda 16 600 Kč, členství v KVALITA profi fitness zdarma, penzijní připojištění po 12 měsících a další výhody …
POŽADUJEME: spolehlivost, samostatnost, příjemné a vstřícné vystupování.
Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se stali členem našeho týmu, prosím kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mail ***.

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.