banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Inženýr/ka kvality

Méně než 2 týdny

Firma

Zlín Precision s.r.o.

Adresa

U Tescomy 247, Zlín-Lužkovice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

30 000 - 40 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

1. 8. 2022

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Výroba a průmysl, Inženýr/ka kvality

O pozici

Náplň práce:
Komunikuje se třetími stranami: dodavatelé, zákazníci, sleduje úroveň kvality svěřeného portfolia výrobků v projektové a sériové fázi (tvorba PPAP dokumentů a jejich aktualizace, analýzy interních dat), monitoruje kvalitu procesu výroby, zastupuje společnost v oblasti zajišťování kvality vůči svěřeným zákazníkům a dodavatelům, zavádí opatření pro zvyšování kvality a efektivity procesů a výrobků, navrhuje, koordinuje a řídí nápravná a preventivní opatření k reklamacím, interním neshodám, neshodám z auditů, vytváří dokumentaci.

Požadavky: SŠ/ VŠ vzdělání technického směru (důraz kladen na technické myšlení), 2 nebo více let zkušeností v oblasti výroby plastů, aktivní znalost AJ, znalosti procesů v automobilovém průmyslu (SPC, APQP, PPAP, FMEA, MSA, 8D), znalosti norem IATF 16949, ISO 9001, čtení výkresů, pozitivní a analytické myšlení, samostatnost, ochota. Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: Mzdové podmínky v závislosti na předchozí praxi, práce v mezinárodní společnosti, možnost odborného růstu a osobního rozvoje, starvenkový paušál, volnočasové poukázky, kvartální prémie, služební mobil a notebook, nástup dle dohody.

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.