banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Projektoví technologové vstřikování plastů

Méně než týden

Firma

Zlín Precision s.r.o.

Adresa

U Tescomy 247, Zlín-Lužkovice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

30 000 - 40 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

1. 8. 2022

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Výroba a průmysl, Projektoví technologové vstřikování plastů

O pozici

Pracovní náplň: Podílí se na schvalování konceptu vstřikovacích forem, zajišťování dokumentace pro interní vzorování, nastavení parametrů vstřikování a provádění interních vzorování u nových projektů, optimalizace technologického nastavení nových i stávajících projektů, návrh, konstrukce a sestavení manipulátorů, podílí se na zavádění nových technologií do společnosti.

Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání, 2 a více let praxe v oboru vstřikování plastů, znalost technologie vstřikování plastů, znalost výrobních technologií vč. konstrukce nástrojů, znalost technické dokumentace výhodou, korektní vystupování vůči zákazníkům, znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.

Zaměstnanecké výhody:
Práce v mezinárodní společnosti, mzda v závislosti na předcházející praxi, stravenkový paušál, volnočasové poukázky, mimořádné prémie a bonusy, penzijní připojištění, služební mobil a notebook, pružná pracovní doba.

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.