banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

SENIOR ÚČETNÍ

Pořád hledají

Firma

ELYN ENERGIE a.s.

Adresa

Lannova tř. 89/47, České Budějovice 6

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

32 900 - 37 900 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

Ihned

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Ekonomika a podnikové finance, SENIOR ÚČETNÍ

O pozici

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Skupina ELYN je dodavatelem energií, dále se zabývá komplexním zajištěním energetického a finančního poradenství, prodejem realit, správou nemovitostí a vedením účetnictví pro své klienty.
POŽADUJEME: středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, komunikační dovednosti, pozitivní přístup, trestní bezúhonnost, dochvilnost, zkušenost v oboru účetnictví a daní min. 5 let.
NÁPLŃ PRÁCE: samostatné vedení účetnictví, kontrola, pořizování a účtování veškerých účetních dokladů, zpracování přehledů, daňových přiznání apod.
NABÍZÍME: stabilní a příjemné zázemí na Lannově třídě v Českých Budějovicích, příspěvek na stravování ve výši 100 Kč/ den, 200 hodin dovolené (dříve 5 týdnů dovolené), 3x sick days, smlouva na dobu určitou s prodloužením na dobu neurčitou, zvýhodněný tarif vč. neomezených mobilních dat, zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu, zvýhodněné ceny různých pojištění a jiných bankovních produktů, firemní kulturní akce a sportovní aktivity (např. "Letní mejdan se skupinou ELYN v 8/2020).
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (9:00-16:00 hod.).

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.