banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Elektromontér

Méně než 2 týdny

Firma

Fatra, a.s.

Adresa

třída Tomáše Bati 1541, Napajedla

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

25 000 - 32 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

1. 1. 2023

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazené

Elektrotechnika a energetika, Elektromontér

O pozici

Náplň práce:
údržba výrobních strojů a zařízení - elektro a měření a regulace; identifikace a odstraňování závad výrobních strojů a zařízení; provádění preventivních prohlídek - vytipování potřebných ND; zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace
Požadavky:
SŠ, popř. učební obor se zaměřením elektro; platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 5, § 6; znalost provozu a údržby výrobních linek; orientace ve výkresové dokumentaci ; praxe v oboru 3 roky; znalost práce na PC: Word, Excel, Internet, even. E-plan, znalost řídících systémů Simatic; znalost AJ nebo NJ výhodou; samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, flexibilita, ochota k sebevzdělávání.
Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme zázemí a profesní seberealizaci v silné výrobní plastikářské společnosti; výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (např. 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na závodní stravování a další benefity v podobě zaměstnaneckých programů).

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.