banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Elektrotechnik projektant, konstruktér

Méně než 2 týdny

Firma

SYSTHERM s.r.o.

Adresa

K Papírně 172/26, Plzeň-Bukovec

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

40 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Datum nástupu

Ihned

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Elektrotechnika a energetika, Elektrotechnik projektant, konstruktér

O pozici

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, tvorba projektů řídících systémů pro technologická zařízení v energetice, praxe na podobné pozici výhodou, technické myšlení, kreativita, časová flexibilita, pečlivost, ochota učit se, samostatnost. Projektant řídicích systémů navrhuje pro dané předávací stanice nebo průmyslové aplikace elektrorozvaděč s řídicím systémem. Při návrhu projektu komunikuje s projektantem technologie. Projektová dokumentace je vytvářená ve speciální aplikaci SW EPLAN, která byla pro SYSTHERM speciálně vyvinuta.
Opakované projekty pro technologie předávacích stanic komunální energetiky jsou již automaticky generovány ve firemním softwarovém řetězci HESCOpro – TRACKflex – TRACKnalpe – TRACKkezav.
Tato pozice projektanta elektroinstalace a měření a regulace je vhodná i pro absolventy, kterým je pak připraven Program přípravy, který je veden zkušeným projektantem – mentorem. V Programu přípravy je stanovena dostatečná časová osa pro zaškolení s dílčími termíny pro osvojení dané problematiky projektů řídicích systémů.
Znalost programu EPLAN - výhodou. Nástup možný ihned nebo dohodou.
Životopisy zasílejte na ***

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.