banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

✈︎ AIR & OCEAN AGENT ⛴

Dnešní

FIEGE s.r.o.

Paceřická 2773/1, Praha-Horní Počernice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Angličtina (Středně pokročilá)

Zařazené

Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod

O pozici

Víme, že vás je na trhu jak šafránu. I přesto se vás pokusíme oslovit a popsat, koho a proč hledáme. Věříme, že po přečtení klikneš na tlačítko „odpovědět“!

Proč k nám? FIEGE je rodinná společnost spravovaná již pátou generací. Ceníme si atmosféry a lidského, až rodinného přístupu. A na tom stavíme. Nehrajeme si na svázaný korporát, ale jsme firmou, kde platí tvrzení „kde je vůle, tam je cesta“. Daří se nám a rosteme.

PŘEČTI SI, JAK BY MOHLA VYPADAT TVÁ NOVÁ KARIÉRA V TÝMU #FIEGE 🚤✈

Pokud jsi někdy dělal/a práci disponenta, tak jistě víš, že práce v letecké a námořní dopravě je velmi pestrá a leckdy náročná. To stejné tě čeká u nás. Jsme parta zajímavých lidí s hromadou různých zkušeností a zájmů - o nového kolegu či kolegyni se postaráme – vším ho/jí provedeme, zaučíme, seznámíme atp.

Necháme na tobě, zda s námi budeš sedět na centrále v Praze v Horních Počernicích či v Úžicích u Prahy. A samozřejmě se tě budeme snažit zaškolit, jak nejlépe dovedeme.

JAK SI PŘEDSTAVUJEME IDEÁLNÍHO NOVÉHO AGENTA/AGENTKU?

Nováček už zrovna nejsi a praxi na této pozici už máš. Jako správný agent bys měl být emocionálně stabilní, trpělivý, schopný naslouchat autoritě i týmu. Zvládneš jak rutinní práci, tak takovou, která se najednou objeví a musí se okamžitě vyřešit. Střední školu máš už za sebou a hravě ovládáš běžnou práci na PC. Vedle češtiny se domluvíš dobře anglicky. A doopravdy umíš pracovat po tlakem. Přiznejme si to, tato práce není vůbec jednoduchá a nesedíš tu s nohama na stole proto jsi vlastně AGENT.

CO TĚ NA TÉTO POZICI ČEKÁ A NEMINE?

Pokud si dočetl/a až sem, tak asi moc dobře víš, co se od tebe očekává a co práce disponenta obnáší:

  • Angličtina je MUST.
  • budeš zajištovat obchodní případy od přijetí objednávky po doručení koncovému zákazníkovi včetně zajištění veškeré dokumentace jako jsou celní doklady, Airway Bills, nákladní listy či faktury.
  • Dále se budeš věnovat tvoření cenových nabídek pro naše zákazníky a kanceláře po celém světě.

CO DALŠÍHO JE DŮLEŽITÉ?

Důležité je, abys fungoval/a a sedl/a si dobře s týmem a společně jste zajistili včasné doručení zásilek s ohledem na potřeby zákazníka. Jak to v životě bývá, tak i v dopravě občas dojde na neplánované události (např. vybuchne sopka a letadla nelítají, na moři začne bouřka a loď nevyjede z přístavu apod.). Pokud taková situace nastane, tak budeš tím, kdo bude s našimi zákazníky a partnery komunikovat vzniklou situaci a navrhneš plán řešení. Informace mají v dopravě cenu zlata, a právě jejich včasné a profesionální předávání je něco, co je našimi zákazníky velmi oceňováno a co my po tobě také potřebujeme. S klienty máme velmi dobré až osobní vztahy, na kterých stavíme naši pověst.

CO ZA TO?

  • Motivující peníze i čtvrtletní bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Flexibilní pracovní dobu (ono to jinak asi už v této době nejde)
  • 25 dnů dovolené, ať si také od nás a zákazníků odpočineš
  • Hlady ani žízní u nás trpět nebudeš, máme tu stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, kávu/čaj zdarma, ovoce zdarma,
  • Po zkušebce ti dáme Multisportku
  • A i na důchod dostaneš příspěvek, když u nás vydržíš víc než 1 rok

Tak co, jak ti to zní teď? Zaujali jsme tě? A ještě pořád máš ukazováček na myši a chceš kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT? Pokud ano, jsme rádi, odpovíme, zavoláme, prostě nějak zareagujeme 🙃

HR tým Fiege

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.