banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

SKLADOVÝ OPERÁTOR - dlouhodobá brigáda

Končí zítra

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Gen. Fajtla 372, Mošnov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Brigáda

Smlouva

Dohoda o pracovní činnosti

Zařazené

Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis

O pozici

DHL Express je jedničkou na trhu v přepravě mezinárodních zásilek po celém světě. A co dělá naší společnost nejen v Česku tak výjimečnou? Lidé! Nás totiž práce baví. Dává nám smysl. Jsme hrdí na to, že spojujeme lidi a měníme jejich životy. Společně navíc firmu každý rok posouváme dál a dál v reakci na podněty našich zaměstnanců a tvoříme nejlepší místo pro práci na světě (World's Best Workplaces v roce 2021). Poznej svět DHL Express ještě dnes.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* Provádění veškerých činností spojených s manipulací importních & exportních zásilek, identifikace zásilek podle průvodních dokumentů, zadávání údajů do PC.
* Dvousměnný pracovní režim - ranní 05:30-9:30 hod.; odpolední 15:30-21:00 hod. s možností individuálního plánování (časová flexibilita umožňující odpracovat 15 libovolných směn měsíčně podmínkou).

Nástup možný ihned.

Ozvi se, pokud hledáš dlouhodobou spolupráci (min. 1 rok).

OCENÍME, KDYŽ:
* Jsi časově flexibilní.
* Přistupuješ k práci zodpovědně.
* Preferuješ práci v týmu.
* Jsi manuálně zručný a trestně bezúhonný.

V DHL TI NABÍDNEME:
* Spolupráci na dohodu o pracovní činnosti.
* Min. 180,- Kč/hod., stravenkový paušál, využívání dalších benefitů.
* Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.

Máš zájem ucházet se o uvedenou pozici? Pak neváhej a ozvi se našemu HR týmu. Přihlášení a zaslání CV je nutné prostřednictvím formuláře na této straně, případné dotazy spojené s registrací zasílej na adresu prace@dhl.com. Ozveme se zpět v nejbližších dnech.Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.