banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Specialista HSE&Q

Méně než 2 týdny

ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o.

Záluží 1, Litvínov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)

Zařazené

Administrativa, Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti

O pozici

Máme pro Vás pár dobrých důvodů, proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLEN Unipetrol:
* Zaměstnání je u nás jistota, jsme jediným zpracovatelem ropy v České Republice a rafinerie se nemůže jen tak zastavit, ta musí jet pořád. Jsme jedním z nejtradičnějších zaměstnavatelů v regionu a na trhu úspěšně působíme již více než 80 let.
* Bezkonkurenční benefity: Osobní roční bonus a další 130% bonus ze základní mzdy (13. a 14. plat), sleva na pohonné hmoty, poukazy do kina Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc), odměna za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč, příspěvek až 7 000 Kč na jedno dítě na dětskou rekreaci, 110 Kč stravenka/denně, Multisport karta jen za 250,- Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Edenred Benefits, permanentní vstupenky do zoo, vstupenky na hokej (HC VERVA) a do Aquapalace v Praze. Bonus při narození dítěte 20 000 Kč a řada dalších skvělých benefitů.

NĚCO MÁLO O NÁS:
Jsme jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastů a vlastník největší sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN. Náš tým tvoří v ČR bez mála 5 000 kolegů a kolegyň a jsme největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov.

S ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI?
* Nejdříve pomůžeme my Vám, tak abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.
* Budete provádět interní audity zavedených systémů řízení (ISO 9001, 14001, 45001, 50001), včetně souvisejících auditních činností jako je sledování a kontrola plnění opatření, komunikovat a spolupracovat s dalšími útvary v rámci skupiny ORLEN Unipetrol.
* Budete zajišťovat metodické řízení energetického managementu a spolupracovat v této oblasti s dalšími odbornými útvary.
* Budete zajišťovat metodické řízení systému externích auditů a oblasti hodnocení dodavatelů (z pohledu systémů řízení). Budete provádět externí audity, zpracovávat požadavky na hodnocení dodavatelů, komunikovat s dodavateli a spolupracovat s úsekem nákupu.
* Samozřejmostí je implementace požadavků nových nebo aktualizovaných standardů ISO.
* Ani tato pozice se nevyhne přípravě reportů či analýz a administrativní činnosti.

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH?
* Vysokoškolské vzdělání technického směru, popř. relevantního interdisciplinárního oboru.
* Znalost systémů řízení – zejména energetického managementu (ISO 50001), dále systémů řízení kvality, ochrany životního prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (ISO 9001, 14001, 45001).
* Pokud máte znalosti a zkušenosti z procesu auditování a řízení rizik, budete mít velikou výhodu.
* Pro komunikaci s naším polským vedením a dodavateli je zapotřebí mít pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem.
* Jelikož působíme v rámci celé ČR, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B.
* Nehledáme žádného individualistu, ale může se stát, že na některé úkoly budete sám.
* Umět pracovat s PC, MS Office (Word, Excel, Powerpoint).

PRACOVNÍ DOBA: Pružná pracovní doba – 37,5 hod. týdně

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás!

MÍSTO VÝKONU: Litvínov
DATUM NÁSTUPU: dohodou

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.