banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Hledáme pečovatelku pro rodiče v Liberci - pondělí a víkend

Méně než týden

Firma

Jiří Bárta

Adresa

Franklinova 729, Liberec XV-Starý Harcov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

120 - 140 Kč/hodina

Úvazek

Brigáda

Smlouva

jiné

Jazyky

Čeština (Pokročilá), Slovenština (Pokročilá)

Vhodné pro

Uprchlíky z Ukrajiny

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče

O pozici

Hledáme pečovatelku pro rodiče-seniory v Liberci

Prosím, pošlete pár vět o své motivaci získat tuto práci a stručný životopis s údaji o vzdělání a dosavadních zaměstnáních.

Termín: od srpna nebo podle Vašich možností

Rozsah služeb:

- odpolední služba v pondělí (16 –20 h)

- odpolední služby o víkendu v sobotu či v neděli (8–20 h, popřípadě 8–14 h, nebo 14–20 h) délku služby lze přizpůsobit Vašim možnostem

- případně je možné rozšířit spolupráci o pravidelné odpolední či noční služby v září jako zástup za dovolenou (ve středu nebo v pátek)

Místo: Liberec-Králův Háj – péče v domácím prostředí, klidná a příjemná domácnost, podpora rodiny

Odměna:

- denní služba o víkendu: 140 Kč / hod

- denní a noční služba ve všední den: 120 Kč / hod

K čtyřiaosmdesátileté mamince s Alzheimerovou nemocí (komunikace je omezená, ale možná, maminka je schopná s oporou pečovatele popocházet po bytě, na procházky ji bereme na vozíčku) a dvaadevadesátiletému tatínkovi se slušnou pohyblivostí a dobrou komunikací hledáme pečovatelku. Detailní informace o zdravotním stavu a časovém harmonogramu při osobním jednání. Rodina poskytuje trvalou podporu.

Proč hledáme: doplnění stabilního týmu, který pečuje o naše rodiče v domácím prostředí.

Domácí péče je zaběhlá téměř dva roky, prostředí je příjemné a klidné.

Popis služeb

Dopolední služba:

Ranní hygiena, jednoduché aktivity (četba, povídání, popř. zpívání apod.), doprovázení rodičů při pohybu po bytě (dopomoc mamince při chůzi na toaletu), příprava a podání jednoduché svačiny, podávání nápojů a léků, podání oběda, který připravuje rodina, jednoduchý úklid.

Odpolední služba:

Podávání nápojů a léků, doprovázení rodičů při pohybu po bytě, jednoduché aktivity (četba, povídání, popř. zpívání apod.), při pěkném počasí vyvezení maminky na vozíčku na procházku, příprava a podání jednoduché svačiny, příprava a podání jednoduché večeře (k dispozici hotová jídla či polotovary), večerní hygiena, příprava na spaní.

Požadujeme:

Vlídnost a trpělivost, zkušenost s péčí o seniory je nezbytná, velmi je vítána zkušenost s péčí o seniory s Alzheimerovou nemocí.

Prosím, pošlete pár vět o své motivaci získat tuto práci a stručný životopis s údaji o vzdělání a dosavadních zaměstnáních.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.