banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Osobní bankéř do Hlučína - junior i senior s možností HO

Pořád hledají

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Opavská 1776/4, Hlučín

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

35 000 - 70 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent, Na rodičovské dovolené

Zařazené

Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví

O pozici

Znáte ten pocit, když se v pondělí těšíte do práce? Na dobrou kávu a příjemný start týdne v přátelském prostředí, kdy ráno dělá den? 😊 Představte si navíc, že díky našim produktům a profesionalitě poradců můžete také denně pomáhat klientům nejen na jejich cestě za lepším bydlením.

Je vám blízký svět financí nebo je to oblast, která vás skutečně zajímá? Přemýšlíte jak sobě i svému okolí pomoci v otázkách financování či pojištění? Hledáme totiž přesně někoho takového, kdo by byl skvělým rádcem pro naše klienty a zároveň se stal jedním z nás. Co myslíte, troufnete si?

Co by bylo vaším úkolem?

 • Zejména péče o naše stávající klienty. Co to ale přesně znamená? Udržovat kontakt s našimi klienty – někdo potřebuje poradit v otázce hypotéky, jiný chce „stavebko“ – profesionalita a hladký průběh bude na vás.
 • Jasně, naše práce je taky hodně o volání s klienty (i těmi budoucími) a domlouvání si schůzek. Nebo třeba poradenství po telefonu.
 • Z počátku se ovšem neobejdete bez zaškolení a potřebných certifikací – nemusíte se ale ničeho obávat, v Modré vás plně podpoříme, s učením pomůžeme a celým procesem vás navíc provede zkušený manažer, který vám bude vždy k dispozici.

Jak si vás představujeme?

 • V první řade jste člověk, se kterým je radost trávit čas a je na vás opravdu spolehnutí – ať už pro nás kolegy nebo pro klienty, pro které jste tváří Modré.
 • Vlastníte minimálně maturitní vysvědčení – bez toho to u nás nepůjde.
 • Ve stresových situacích, kdy se vám třepe hlas i kolena, zachováte chladnou hlavu a pustíte se do hledání řešení.

Co vám u nás bude dělat radost?

 • O vaši spokojenost se bude starat zejména tým stejně naladěných kolegů spolu s manažerem i oblastním ředitelem – pojem přátelská a příjemná atmosféra pro nás není jen klišé, ale něco skutečně důležitého.
 • Propracovaný systém vzdělávání a školení, který od nás v prvním roce dostanete a díky kterému se z vás stane opravdový profík.
 • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home office.
 • Jsme sice podnikatelé, ale benefity taky máme – teambuildingové akce všeho druhu, motivační akce, poukazy na dovolenou, auto pro nováčka aj.
 • Dovolená – ta se u nás čerpá dle chuti a potřeby. 😊
 • Kariérní růst – možnost se vypracovat z bankéře až na obchodního ředitele, 86 % našich manažerů vyrostlo právě z našich bankéřů.

Tak co, jdete do toho s námi? Pošlete nám CV a pojďte se s námi potkat, protože se na vás už moc těšíme! 😊

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.