banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Obchodní zástupce /zástupkyně v DPD (auto i k soukr. účelům)

Méně než 2 týdny

DPD

Most 1207

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Profesní/osobní kouč

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Administrativa, Prodej a obchod, Služby

O pozici

Hledáme obchodníka/obchoďačku pro svěřený region na severozápad od Prahy.

Do našeho obchodního oddělení, kterému říkáme Major Account Department, hledáme obchodnické eso, a hlavně prima kolegu/kolegyni, který/á posílí tým našich zkušených obchodníků, kteří pro nás vyhledávají nové obchodní příležitosti a zároveň podporují naše stávající zákazníky.

Jestliže si nechcete představovat každý svůj pracovní den v kanceláři za počítačem, ale raději v terénu na schůzkách, kam budete jezdit našim firemním vozem, pak jste možná náš člověk! :)

Na koho se těšíme?

* Na kolegu/kolegyni, který/á již má určité obchodní zkušenosti, a tedy umí vyhledávat i využít nových obchodních příležitostí.
* Na někoho, kdo umí nejen přesvědčivě komunikovat, ale i naslouchat.
* Na někoho, kdo se zákazníky rád navazuje pevné pracovní vztahy a dále na nich buduje.
* Důležité pro nás je, aby našeho nového kolegu "obchodničina" bavila, ale zároveň aby se nevyhýbal ani administrativě, která se schůzkami souvisí.
* Hledáme parťáka, ne sólistu. Někoho, kdo si padne do oka s naší Indoor Sales obchodnicí, se kterou bude spolupracovat ve dvojčlenném týmu.
* Někoho, kdo spíš než v kanceláři, rád sedává za volantem služebního vozu.

Na co se u nás můžete těšit vy?

* Budete zodpovědný za svěřený region na severozápad od Prahy. Pod palcem budete mít tedy okolí měst jako jsou Karlovy Vary, Most, Mělník, Děčín a tak dále (vše upřesníme hned během naší první schůzky).
* Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti, ale zároveň i pečovat o naše portfolio již stálých klientů (naše zákazníky si umíme hýčkat).
* Budete se s námi radovat z každého dobře uzavřeného obchodu.
* Pro naše zákazníky budete nejen obchodním partnerem, ale i parťákem, který jim bude nápomocný v případě řešení jakýchkoliv obchodních požadavků.
* V neposlední řadě určitě i na spolupráci v již zmiňovaném dvojčlenném týmu. Vaše nová parťačka, obchodnice po telefonu, vás nikdy nenechá ve štychu, bude vaším parťákem z kanceláře.

A na co ještě se můžete těšit aneb co vám můžeme nabídnout?

* Prima partu se skvělou šéfovou.
* Pracovní smlouva na dobu určitou (hledáme zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
* Firemní vůz, a to i pro soukromé účely.
* Když se firmě daří, vyplácíme všem roční bonusy ve výši 10 % z roční mzdy.
* Pátý týden dovolené navíc je pro nás samozřejmostí (celkem nabízíme 25 dní dovolené).
* Pravidelný měsíční příspěvek do balíčku benefitů ve výši 12 000 Kč ročně nebo možnost si vybrat dokonce šestý týden dovolené.
* Každých 5 let oceňujeme vaši věrnost k naší společnosti finančním příspěvkem (např. 5000 Kč za 5 let v DPD, 10 000 Kč za 10 let v DPD, za 15 let už je to 15 000 Kč a máme i kolegy, kteří získali příspěvek 20 000 Kč za 20 let v DPD).
* Stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 100 Kč.
* Když se necítíte zrovna fit, můžete si vyčerpat 2 dny placeného zdravotního volna za rok.
* Nabízíme vám bezplatnou právní a psychologickou poradnu.
* Každý z nás může občas něco pokazit, proto našim kolegům/kolegyním nabízíme uzavření tzv. pojistky na blbost za zvýhodněných podmínek. Navíc na pojistné finančně přispíváme.
* Další dárky rozdáváme třeba k vašim narozeninám nebo k Vánocům, či při jiných příležitostech.
* Nabízíme vám také Multisport kartu za zvýhodněných podmínek.
* Přispíváme vám také na penzijní připojištění.
* V neposlední řadě u nás podporujeme kariérní růst – nabízíme pestrý školící program, který je k dispozici všem kolegům a kolegyním.
* Pro každého našeho nového zaměstnance máme připravený tzv. Onboarding program na míru – jedná se o bohatý program péče a zaškolení, který pomáhá našim novým kolegům a kolegyním v jejich adaptaci v novém prostředí.
* Nabízíme toho ještě více, ale o tom více až na našich setkáních...

A co dál? Dejte nám o sobě vědět, moc rádi se s Vámi sejdeme – nejdříve online a poté osobně některém z našich dep. No a pokud si plácneme, na naší třetí schůzce už můžeme podepisovat pracovní smlouvu (do třetice všeho dobrého, no ne?).

Termín nástupu:

* dohodou

Domovské depo:

* Modletice 130, Říčany u Prahy

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.