banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Noční recepční

Méně než týden

Firma

Maximus Resort, a.s.

Adresa

Hrázní 327/4a, Brno-Kníničky

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

140 - 170 Kč/hodina

Úvazek

Brigáda

Smlouva

Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce

Jazyky

Čeština (Středně pokročilá)

Vhodné pro

Na rodičovské dovolené

Zařazené

Cestovní ruch a ubytování

O pozici

Do našeho krásného čtyřhvězdičkového hotelu v blízkosti brněnské přehrady (Sokolák) hledáme zájemce o dlouhodobou brigádu jako noční recepční.

Pracovní doba je od 19:00 do 07:00 hodin. Počet směn bude 5 - 7 v měsíci a jejich rozvržení budeme spolu nastavovat tak, abychom si vyšli vzájemně vstříc. K cestě do a z práce můžete využívat náš schuttle bus.


Od uchazečů potřebujeme, aby měli dobrou češtinu i angličtinu, pozitivně laděné vystupování, byli odpovědní, spolehliví , disponovali aktivním přístupem k práci a životu obecně. Nepotřebujeme nutně předchozí zkušenost z podobné práce, protože hledáme ty, kteří se rychle naučí co jim předáme. U nás to bez předešlého zaučení nepůjde, protože do vody nikoho hodit nechceme. Velmi stojíme o studenta/studentku vysoké školy (od 20 let věku), který/á dobře zvládá školu, má zájem o dlouhodobou flexibilní spolupráci (vč. prázdnin a svátků), je ochotný/á a přijímá odpovědnost sám/a za sebe i za věci, které dělá. A také se nebojí čísel, protože bude mít dělat uzávěrku za předešlý den.


Za to můžeme garantovat pravidelný příjem a jistotu dlouhodobé spolupráce. K tomu každý měsíc poukázku do našeho wellness.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu včetně aktuální fotografie a motivačního dopisu.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.