banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

OBCHODNÍK/CE U SPOLEČNOSTI M&M REALITY PLZEŇSKÝ KRAJ​

Méně než 2 týdny

Firma

M&M reality holding,a.s.

Adresa

Šafaříkovy sady 2/3, Plzeň-Východní Předměstí

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Vzdělání

Základní

Zařazené

Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality

O pozici

NEJPRVE BYCH SE RÁD PŘEDSTAVIL:

Jmenuji se Tomáš Hrouda a pracuji jako oblastní manažer realitní kanceláře M&M reality v Plzeňském kraji. Za 10 let mé kariéry jsem s kolegy otevřel kanceláře v Plzni, Tachově, Domažlicích a Mar. Lázních. Jsme skupina 30 obchodníků, která každoročně zaujímá první příčky v celorepublikovém umístění a nyní hledám pro doplnění týmu 4 šikovné nováčky.

Jak bude vypadat Tvůj pracovní den:

Každý obchodník, který se mnou pracuje má od počátku své kariéry k ruce zkušeného kolegu, který nejenom poradí, ale také naplánuje celý pracovní den. Zpravidla se dopoledne pohybujeme v kanceláři a odpoledne vyrážíme za lidmi do terénu.

Společnost M&M reality je firmou digitální, a proto tvým druhým parťákem bude tablet s naším systémem stormmbook, který tě nenechá udělat chybu =).

Koho hledáme:

Rádi bychom parťáky, kteří zapadnou do naši prima party a nechají se vzdělávat v tomtovelmi atraktivním oboru. Dovolím si říci, že má skupina obchodníků jsou výběrem těch nejlepších, které může Plzeň nabídnout a to zejména z důvodu, že všichni bereme tuto práci vážně a pracujeme zde na plný čas, vzděláváme se každý týden a máme technologické nástroje, které si nemůže naše konkurence dovolit.

Moc rádi tě pozveme na kávu, abychom se mohli seznámit.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.