banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Intimissimi - asistentka prodeje - 1/2 úvazek- Č. Budějovice

Méně než 2 týdny

Calzedonia Group

Pražská tř. 1014/71, České Budějovice 3

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Brigáda

Smlouva

Dohoda o provedení práce, jiné, Dohoda o pracovní činnosti

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Na rodičovské dovolené

Zařazené

Prodej a obchod

O pozici

Nahlédněte s námi do světa půvabné italské značky Intimissimi! Naše luxusní spodní prádlo a rafinovaná móda z prémiových materiálů dělá ženy krásnější a sebevědomější. Buďte u toho s námi a pomozte nám našim zákazníkům poskytovat jedinečný zážitek z celého nákupu!

Zrovna teď otevíráme krásnou novou prodejnu v OC Igy a hledáme do týmu někoho na zkrácený úvazek – 20 hodin týdně. To může být ideální třeba pokud studujete nebo jen chcete mít dostatek času na jiné aktivity.

Myslíme si, že byste k nám skvěle zapadl/a, pokud:

  • se na naše zákazníky budete usmívat a vždy je obsloužíte tak mile, že se za vámi budou rádi vracet,
  • zákazníkům umíte naslouchat a pomůžete jim najít přesně to, co jim udělá radost (v našich bílých šuplíčkách se ukrývá mnohem více krásných produktů, než se na první pohled může zdát),
  • jsou pro vás důležité vztahy v práci a chcete pracovat v přátelském týmu se skvělou manažerkou.

Co je na práci u nás skvělé?

  • LÁSKA

My všichni naše produkty zkrátka milujeme a rozhodně nejsme sami! Máme miliony spokojených zákazníků po celém světě a to včetně velkých celebrit jako Chiara Ferragni nebo Sarah Jessica Parker.

  • TÝM A KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ

Spousta z nás si u nás našla přátele na celý život! Vzájemně si pomáháme a podporujeme se. A prodejna? Myslíme si, že je jedna z nejkrásnějších z celého obchodního centra!

  • BENEFITY NA MÍRU

Po zkušební době si s námi začnete užívat různé benefity. Dáme Vám 600 Kč čistého měsíčně na zdraví, kosmetiku, volný čas, sport (včetně „Multisportky“), vzdělávání a kulturu a je jen na Vás, co a kdy si vyberete.

  • PLNĚ HRAZENÉ STRAVENKY

Dostanete stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/den, což je průměrně 2000 Kč čistého měsíčně navíc.

  • NAŠE PRODUKTY A SLEVY

Vybavíme vás krásnými „kousky“ z našeho sortimentu – během roku jich dostanete opravdu spoustu! A pokud našim značkám propadnete tak jako my, můžete si doplnit šatník i díky naší zaměstnanecké slevě nejen v Intimissimi, ale i v Calzedonii, Tezenisu, našem Outletu či Falconeri.

• MOŽNOSTI SE TOHO SPOUSTU NAUČIT A KARIÉRNĚ RŮST

Každý náš zaměstnanec má možnost kariérně růst a rozvíjet se. Budete mít před sebou jasné cíle a odměny, které vás v naší společnosti čekají.

Na co přesně se můžete těšit, pokud budete šikovný/á?

1 rok ve společnosti – bude Vám prodloužena smlouva na dobu neurčitou a dostanete celou jednu mzdu navíc! Po roce u nás Vám tak v jeden měsíc přjdou na účet dokonce dvě výplaty.
1,5 roku ve společnosti – získáváte titul Senior a mzda Vám vzrůstá o 1.500 Kč měsíčně!
3 roky ve společnosti – nyní už znáte opravdu všechno a získáváte tak titul Expert. Mzda vám narůstá o další 1.500 Kč měsíčně!


Způsobů, jak se u nás posouvat, je ale samozřejmě více. Můžete se stát specialist(k)ou na naše produkty a pomáhat se zaškolováním nováčků na pozici Lingerie Expert, být pravou rukou manažera/ky obchodu na pozici Asistent/ka Store Managera, nebo získat zodpovědnost za celou prodejnu a zastávat přímo pozici Store Manager. Pokud ovládáte angličtinu, nechybí vám talent, motivace a proaktivní přístup, pak můžete vyrůst dokonce až na pozici District Manager a pečovat tak hned o několik obchodů a jejich týmy!

Chcete taky pracovat pro svůj lovebrand?

Tak nám pošlete váš životopis a pak už jen čekejte na telefonát naší manažerky. 😊

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.