banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Obchodní zástupce – praxe není nutná

Méně než týden

Firma

Benefit investment a.s.

Adresa

Smetanova 572, Rychnov nad Kněžnou

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

50 000 - 70 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod

O pozici

Jste absolvent/ka nebo jen chcete změnit obor? Rádi Vás naučíme vše potřebné a můžete začít svou novou kariéru. Jsme lídrem na trhu s pojištěním. Buďte součástí firmy, která i v tomto období roste každoročně o více jak 30 %. Díky současné světové situaci si stále více klientů uvědomuje potřebu kvalitního osobního pojištění, a právě proto potřebujeme rozšířit náš prodejní tým v oblastech Ústí nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. Staňte se součástí firmy, které se daří a podílejte se na zkvalitnění pojištění občanů ve Vašem okolí.

Co budete dělat?

 • Průměrně navštívíte 12 klientů týdně – schůzky Vám zajistí naši šikovní kolegové.
 • Budete odhalovat chyby v pojistných smlouvách, které mnohdy vedou k nevyplacení pojistného plnění klientům.
 • Zlepšíte kvalitu jejich pojištění a připravíte to nejlepší možné řešení, protože nebudete svázání pouze jedním produktem, ale vždy vyberete to nejlepší na trhu.
 • Pomůžete Vašim klientům s likvidací pojistných událostí.

Jste náš člověk, když:

 • Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
 • Vlastníte řidičský průkaz sk. B.
 • Máte čistý trestní rejstřík.

Co Vám nabízíme?

 • Příjem, který Vás potěší – díky propracovanému systému práce si 36 % našich kolegů vydělá milion již během prvního roku spolupráce a dále rostou.
 • Systém školení – nezáleží na Vašich dosavadních zkušenostech ani vystudovaném oboru. V rámci našeho vzdělávacího systému Vás vše naučíme a zabezpečíme, abyste byli úspěšní. Stačí jen chtít.
 • Úspěšnou rostoucí firmu mohou tvořit pouze úspěšní spolupracovníci, takže počítejte s aktivní podporou v každodenní operativě a soustavnou podporou karierního růstu.
 • Flexibilní pracovní dobu.
 • Mnoho skvělých benefitů, kterými si Vás budeme hýčkat: vezmeme Vás na hory i k moři, budete mít zázemí firemních kanceláří, zasoutěžíte si každý měsíc o věcné ceny, přispějeme na osobní pojištění.

Chcete vědět víc? Rádi Vás uvidíme na osobním setkání na naší pobočce. Stačí dát vědět, že máte zájem a my se Vám ozveme.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.