banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Realitní makléř - RE/MAX Age

Méně než 2 týdny

BARPET, spol. s r.o.

Husova 557, Slaný

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

40 000 - 70 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent, Na rodičovské dovolené

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality

O pozici

Hledáme ty nejlepší

Naším přáním je vystoupit z řady průměrných realitek. Poctivost, loajalita, pečlivost, profesionalita a perfektní připravenost – to jsou hodnoty, za kterými si stojíme a zároveň také vlastnosti, které hledáme u našich nových kolegů.

Co našim makléřům nabízíme?

Nabízíme vám prestižní podnikání u společnosti, která je více než 45 let leaderem na trhu s nemovitostmi. Příjmy bez limitů – odměnou za vaši práci budou nadstandardní výdělky a absolutní svoboda. Neexistuje horní hranice, kolik si jako makléř u nás můžete vydělat. Díky propracovanému systému provizí získáte příležitost k výdělkům, které dalece převyšují celorepublikový průměr. Budete svým vlastním pánem. Nejste náš zaměstnanec, ale obchodní partner. A to zaručuje časovou flexibilitu. Zajistíme vám zaškolení v našem školícím centru.

Přidejte se k nám

Rozšiřujeme team a rádi přivítáme kolegy, kteří chtějí být úspěšní a mají chuť do práce. Hledáme kolegy, kteří nebudou pracovat pro nás, ale s námi. Kteří budou mít zájem posouvat věci dopředu a radovat se z úspěchů.

Nemusíte být zkušeným obchodníkem, nemusíte mít vysokou školu. Stačí jen chtít, ostatní vás naučíme!

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.