banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Realitní makléř/makléřka RE/MAX G8 Reality

Pořád hledají

REMAX G8 Reality

Mírové náměstí 3485/35b, Ústí nad Labem-centrum

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

50 000 - 80 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Sales commission, Discount on company products / services, Flexible start/end of working hours, Educational courses, training, Corporate events, Individual schedules of working hours, A longer unpaid leave, Self-organization of the job, International conferences, Corporate/personal coach

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Czech (Výborná)

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality

O pozici

Co nabízíme…

Představte si…“jdete do práce“. Vstupujete do moderní kanceláře, hodně světla, milí lidé. Dáváte si kávu, získáváte první informace. Poznáváte obor, o kterém zatím moc nevíte. Přichází manažerka, vede vás do zasedačky. První školení. Už víte více než ráno. Kolega vás zve na prohlídkový den bytu ze své nabídky. Zažíváte práci na vlastní kůži.
Říkáte si „známá značka, jsou dlouho na trhu, učí mě, trh funguje skvěle, mí známí mluví o realitách a investicích velmi často.
Vidíte příležitosti, které vám realitní obor nabízí. Líbí se vám to.

Co očekáváme…

Spolu s tím však cítíte, že vás k úspěchu dovede především tvrdý trénink, kvalitní klientský servis, disciplína, vytrvalost, vysoký morální kredit. Cítíte, že rozjezd chvíli trvá.
Vaše touha po svobodné profesi, po možnosti kontroly nad svým časem, svými výsledky, svými příjmy, je však silnější. Vše do sebe dokonale zapadá.

Pokud vaše spojení s celosvětově uznávanou značkou dává smysl i vám, napište. Jsme připraveni ke skvělé kariéře pomoci i vám.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.