banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Operátor výroby - dvousměnný provoz

Pořád hledají

Hitachi Energy Czech Republic s.r.o.

Průmyslová 137, Trutnov-Dolní Staré Město

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl

O pozici

Co vás čeká

Protože odbyt po našich elektrorozváděčích je veliký, rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegy, kteří nám pomůžou se sestavováním a montáží našich elektrorozváděčů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme uchazeče s ukončeným středním vzděláním (vyučení nebo maturita), výbornou znalostí českého jazyka a upřednostňujeme uchazeče se zkušenostmi z výrobního prostředí. Určitě hledáme někoho, kdo bude samostatný a manuálně i fyzicky zdatný, aby zvládl sestavovat rozváděče, montovat a osazovat panely dle technické dokumentace a propojovat naše přístroje vodiči. Orientovat se v technické dokumentaci Vás naučíme, od Vás očekáváme hlavně chuť pracovat a rozvíjet se na dané pozici!

Výhodou bude, pokud

budete mít znalosti z výrobního prostředí. Pokud byste měli i elektro vzdělání či další předpoklady dle zákona 250/2021 Sb. §19, bude to Vaše velká výhoda pro další posun v rámci naší výroby.

Co vám můžeme nabídnout

Dvousměnný provoz s volnými víkendy, 5 týdnů dovolené, dotované stravování v kantýně, benefitní SIM karty pro Vás a rodinné příslušníky s výhodnými paušály, jazykové vzdělávání pro naše zaměstnance, programy péče o zdraví, příspěvky do cafeterie, příspěvěk na penzijní připojištění a další firemní benefity. Co naši zaměstnanci oceňují především je příjemné firemní prostředí, vztahy v kolektivu a v neposlední řadě práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.