banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Sociální pracovník/pracovnice

Pořád hledají

Sociální služby Praha 9, z.ú.

Hejnická 538/30, Praha-Střížkov

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

32 000 - 38 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst

Vzdělání

Vyšší odborné

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče

O pozici

Hledáme sociálního pracovníka/pracovnici pro terénní pečovatelskou službu. Náplní práce bude koordinovat péči - tzn. připravovat denní rozpisy, operativně zajišťovat péči, koordinovat přepravu. Součástí práce je sociální šetření, individuální plánování péče o klienta a další činnosti dle zákona o soc. službách.

Požadujeme: vzdělání dle zák. 108/2006Sb. pro sociální práci,

Vhodné dovednosti: aktivní řidič, dobrý organizátor, v excelu jako doma, schopnost pracovat ve stresu, spolehlivost, samostatnost, dotahování úkolů, dobré vyjednávací schopnosti, schopnost stanovit priority.

Výhodou je praxe v práci se seniory.

Nabízíme: stabilní a veselý kolektiv, dobré platové ohodnocení - odměny, možnost podílet se na rozvoji organizace, možnost vzdělávání a osobnostního rozvoje, zaměstnanecké benefity, telefon, ntb, možnost ubytování, možnost zajištění péče o dítě od 1 do 4 let věku.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.