banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

INSPEKTOR/KA KVALITY - Liberec

Pořád hledají

UNITED BAKERIES a.s.

Rochlická 1107, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Gastronomie a pohostinství, Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství

O pozici

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou jakost dohlíží naši inspektoři kvality. Jedno takové volné místo máme aktuálně na naší pekárně v Liberci.

Co přesně tato práce obnáší?

Budete součástí dvoučlenného týmu oddělení kvality a spolu s kolegyní budete dohlížet na dodržování zavedených standardů a interních předpisů. Čekají na Vás jak kontroly zavedených sanitačních plánů a dohled nad vedením záznamů v rámci systému kvality, tak také spoluúčast na jejich vytváření. Dále řešení reklamací nebo provádění výstupní kontroly výrobků.

Co byste měl/a mít a umět?

Nemělo by Vám chybět ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v některém z potravinářských oborů, případně chemie nebo veterina. U středoškoláka bychom chtěli, aby měl alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici. Nejdůležitější pro nás je, abyste se vyznal/a v problematice systému řízení jakosti, v sytému HACCP a také v platné legislativě ohledně potravinářství. Dále se určitě neobejdete bez dobrých komunikačních a organizačních schopností, dobré uživatelské znalosti práce na PC, samostatnosti, pečlivosti a spolehlivosti.

Co je ještě dobré vědět?

Jde o práci od pondělí do pátku převážně na ranních směnách.

A co nabízíme?

Především práci co má smysl a voní, zázemí velké úspěšné české firmy, možnost dalšího odborného růstu, vstřícné šéfy a přátelský kolektiv. Práci od pondělí do pátku, po roce u nás týden dovolené navíc, stravenky v hodnotě 140 Kč, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vás.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.