banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
Konzultant značkové prodejny (m/ž) - FORUM Ústí nad Labem

Méně než 2 týdny

T-Mobile Czech Republic a.s.

Bílinská 3490/6, Ústí nad Labem-centrum

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Provize z prodeje, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Prodej a obchod


O pozici

Buď součástí týmu, který každý den pomáhá našim zákazníkům, informuje o technologických novinkách a jde po výsledcích.

Baví Tě vše, co je „smart“, appky a různé technologické vychytávky? Chodí si k tobě ostatní pro radu? Máš vyřídilku, soutěžního ducha a chuť prodávat? PC a telefon je tvůj dobrý kamarád? Tak proč toho nevyužít. Vysoké tempo a osobní úspěchy umíme ocenit.

Našim nabízíme to nejlepší

 • SMARTPHONE dle tvých představ, a my Ti na něj poskytneme dotaci až do výše 23 100 Kč. Navíc k němu získáš zvýhodněný neomezený tarif a další služby se slevou 75 % pro sebe a své blízké.
 • Každý rok Ti přidáme 15 000 bodů do Cafeterie. Ti nejlepší prodejci získají i přes 100 000 bodů za svůj výkon při prodeji příslušenství. Body využiješ na různé nákupy, Relax nebo třeba dovolenou.
 • Dovolená a oddych: 5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost.

Dále nabízíme přátelské pracovní prostředí. Pořádáme pravidelné teambuildingové akce, firemní večírky, interní soutěže o hodnotné ceny či každoroční zájezdy na dovolené. Nabízíme kariérní a osobní rozvoj. Využij naši interní T-Univerzitou, která zdarma nabízí bohatý výběr kurzů pro osobnostní a kariérní růst. Jestli už máš své oblíbené fitko, bazén nebo saunu, určitě s radostí využiješ MultiSportku, která ti výrazně pomůže s úhradou standardních vstupů. Pak si můžeš pochutnat na obědě s příspěvkem 107,- Kč za každý pracovní den v rámci stravenkového paušálu. Můžeš si užít slevy od našich partnerů, dbát o své zdraví za zvýhodněnou cenu s nadstandardní péčí v našem smluvním zařízení, či využít službu uLékaře.cz pro sebe a svou rodinu.

Čemu se budeš věnovat

Pomáháme zákazníkům vybrat si z našich služeb a produktů. Nabízíme jim telefony, tarify, internet, ale taky speciální služby jako Chytré auto. Jsme odborníci, za kterými si lidé chodí pro radu. Vše Tě naučíme a nenecháme Tě v tom samotného, ani ve dnech, které jsou náročné. Kdykoli se můžeš spolehnout na pomoc kolegů i šéfa.

Koho hledáme

Nadšence do technologií, který má obchodního ducha, soutěživou náturu a příjemné vystupování. Na pohovoru nás bude zajímat, jestli…

 • umíš vycházet s lidmi v týmu,
 • zvládneš práci na počítači a nezbytné papírování,
 • máš dobré komunikativní schopnosti a umíš se zeptat. Správně položené otázky zákazníkovi ti pomohou k plnění cílů.

Praxe v obchodu je výhodou, ale důležitější je mít selský rozum a chuť učit se nové věci.

Každý je u nás vítán

Naši zaměstnanci cítí, že jim u nás nabízíme rovnocenné příležitosti v oblasti zaměstnání i kariérního rozvoje bez ohledu na věk, pohlaví a genderovou identitu, tělesné a duševní schopnosti, národnost, sociální a etnický původ, politické názory, náboženství a světový názor. Z toho máme velkou radost. Jsme odhodláni se neustále zlepšovat a vytvářet bezpečné pracovní prostředí pro všechny.

Co tě čeká

 1. Zaujala tě pracovní nabídka? Vyplň přihlašovací formulář a dej nám o sobě vědět.
 2. Informace, které nám o sobě zašleš, posoudíme a ozveme se ti za každých okolností.
 3. S vybranými uchazeči se spojíme a upřesníme si detaily.
 4. Pohovor je pro nás oboustrannou příležitostí, abychom se mohli lépe poznat.
 5. O výsledku pohovoru tě budeme co nejdříve informovat. Úspěšní kandidáti obdrží pracovní nabídku.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.