banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK - Plzeň

Pořád hledají

UNITED BAKERIES a.s.

Koterovská 374/164, Plzeň-Koterov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazené

Řemeslné a manuální práce

O pozici

V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nového kolegu, který nám pomůže s údržbou a opravami našich pekařských strojů. Prostě člověka, který si umí poradit.

Co tato práce obnáší?

Nejlepší je závadám předcházet. Proto budete mít na starost preventivní kontroly a údržbu našich strojů. Pomůžete nám také s jejich seřízením, a když se něco rozbije, tak to opravíte, abychom mohli co nejdřív zase péct. Nemějte ale obavy, zaučíme Vás, abyste věděl co a jak. S kolegy údržbáři se budete střídat na nočních i denních směnách.

Co byste měl mít a umět?

Ideálně, pokud máte výuční list obor zámečník, seřizovač nebo nějakého příbuzného technického oboru. Zkušenosti se svařováním je určitě výhodou. V práci Vám nikdo nebude stát za zády, takže byste měl být samostatný a pečlivý. Prostě do týmu hledáme někoho, na koho je spolehnutí a umí si poradit.

Spolehněte se, že pro Vás máme:

Především práci co má smysl a voní, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Stabilitu, dobrou dostupnost, vstřícného šéfa a fajn kolektiv. Samozřejmostí jsou stravenky v hodnotě 125 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity.

Víc spolu probereme osobně.


Kontakt:
Barbora Doležalová
Telefon: 725 874 167

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.