banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
Skladník

Pořád hledají

ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o.

Záluží 1, Litvínov

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Pracovní oblečení

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Chemický průmysl, Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce


O pozici

JAKÉ JE ODMĚŇOVÁNÍ SKLADNÍKŮ U NÁS?

Nástupní příjem 31.255,- Kč (včetně směnového příplatku a osobního měsíčního ohodnocení) + 3 roční bonusy. Po zaučení + až 5.700,- Kč k měsíční základní mzdě po úspěšném absolvování kompetenčních zkoušek. Příjem po dvou letech se pohybuje kolem 37.000,- Kč + bonusy + benefity.

Máme pro Vás NĚKOLIK DALŠÍCH dobrých důvodů, proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLEN Unipetrol:

  • Zaměstnání u nás je jistota, jsme jediným zpracovatelem ropy v České Republice, jelikož patříme do kritické infrastruktury českého státu, musíme tak vyrábět pohonné hmoty nepřetržitě.. Jsme jedním z nejtradičnějších zaměstnavatelů v regionu a na trhu úspěšně působíme již více než 80 let.
  • Bezkonkurenční benefity: 13.mzda, sleva na pohonné hmoty, poukazy do Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc), odměna za doporučení 20 000 Kč, příspěvek až 6500 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci, 128 Kč stravenka/denně, Multisport karta jen za 275 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Edenred benefits, vstupy zdarma například do Zoo, na jednotlivá utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice. Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní produkty (pohonné hmoty) a řada dalších.
  • Komfortní pracovní doba i prostředí. Práce PO až PÁ (8h směna). Víkendy jsou volné. Možnost přivýdělku díky extra (dobrovolným) směnám. Čisté, klimatizované a moderně vybavené pracovní prostředí.

NĚCO MÁLO O NÁS.

Jsme jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastu a vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN Benzina . Náš tým v tuzemsku tvoří téměř 6000 kolegů a kolegyň a jsme největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov.

S ČÍM NÁM MŮŽET POMOCI?

  • S nakládkou materiálu do cisteren, kamionů a železničních vagónů v moderním polo-automatizovaném provozu
  • S nenáročnou obsluhou plnících strojů

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH?

  • Řidičský průkaz skupina B
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ovládat český/slovenský jazyk

PRACOVNÍ DOBA

Dvousměnný provoz (ranní/odpolední –> 8 hod směna), víkendy volné (možnost přesčasů)

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás!

MÍSTO VÝKONU: Litvínov
DATUM NÁSTUPU: dohodou

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.