banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Obchodník - Ostrava

Méně než 2 týdny

TSR Czech Republic s.r.o.

Polanecká 822/51a, Ostrava-Svinov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

50 000 - 70 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Nákup, Prodej a obchod

O pozici

Marek - Obchodní zástupce

Ahoj, jmenuji se Marek, více než 1 rok pracuji jako obchodník ve společnosti TSR Czech Republic s.r.o. Řeknu Ti, jak to v TSR chodí a uvidíš, jestli tě to zaujme, jako kdysi mne a budeš chtít být členem našeho týmu.

Co znamená být obchodníkem v kovošrotu?

Mojí základní úlohou je budovat dobré jméno naší společnosti. Udržuji vztahy s obchodními partnery a buduji nové vztahy s firmami, které si aktivně vyhledávám ve svěřeném regionu. Výjimečné na mé práci je, že neprodávám „něco“ jako jiní obchodníci – já šrot nakupuji. A svým dodavatelům mohu díky stabilitě a velikosti TSR nabídnout víc, než moje konkurence, například servis na vyšší úrovni. Baví mě, že stále hledám nové výzvy a nové příležitosti.

První měsíc? Školení, školení a zase školení

Celý první měsíc jsem se jen zaškoloval. Můj vedoucí obchodu mi vypracoval plán tak, aby mne kolegové z provozu naučili perfektně poznat druhy materiálů, zkusil jsem si třídění barevných kovů, jak se materiál přejímá, co dělají řidiči a strojníci. Zaškolení bylo hodně důkladné a dodnes z něj těžím v mojí každodenní práci obchodníka. Po zaučení na provoze se mi začali věnovat kolegové obchodníci a seznámili mě s businessem.

Můj pracovní týden

Naplánuji si a následně sjednám schůzky u zákazníků v regionu, denně tak 4-5 jednání. Pokud se jedná o nové akvizice, je zapotřebí umět výborně odprezentovat firemní politiku, správně motivovat partnera ke spolupráci a následně připravit atraktivní cenovou nabídku. Zásadní složkou mé práce je i podpora a péče o stávající zákazníky.

Jsem součástí menšího obchodního týmu a vedoucího obchodu. Nicméně člověk si buduje vztah také s provozem, takže jsme, dá se říct, jedna parta lidí. Já mám skvělý pocit z toho všeho a vím, že se mohu kdykoliv na kolegy obrátit. Kolektiv je tady skvělý, pravidelně se těším na teambuildingy obchodního týmu a TSR setkání provozu a obchodu.

Takřka každý den se zastavím na naší pobočce, abych měl přehled o dění na provoze a komunikoval s provozními kolegy. Dlouhodobě dobré výsledky lze dosahovat jen společně díky perfektní spolupráci obou stran.

Proč TSR?

Možnost kariérního růstu zde není prázdným pojmem. Já osobně jsem před časem přijal výzvu a stal jsem se koordinátorem pro obchod s barevnými kovy pro střední a severní Čechy. Nebylo to však zadarmo – plnil jsem cíle a pracoval na maximum. A při takovém výkonu pak vidím i nadstandardní odměnu ve výplatě. Projevy důvěry od vedení, možnost být hlavní tváří naší firmy na trhu, dlouhodobá stabilita firmy i v těžkých časech a k tomu určitá míra svobody v plánování podle sebe – to jsou mé důvody pro práci v TSR.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.