banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Všeobecná sestra v Charitním domově Otrokovice 0,75 úvazek

Méně než týden

Firma

Charita Otrokovice

Adresa

Na Uličce 1617, Otrokovice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

28 000 - 30 000 Kč

Úvazek

Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro

Absolvent, Na rodičovské dovolené

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče

O pozici

Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho domova pro seniory. Jsme malý domov s pěkným pracovním prostředím a moderním vybavením. Pracujeme v malém týmu, kde je samozřejmostí vstřícné jednání, příjemná rodinná atmosféra a kolektiv, který si vzájemně pomáhá.

Co vás čeká

Vaší náplní práce bude poskytování zdravotní péče našim klientům v seniorském věku. Budete plánovat, sledovat, hodnotit a zaznamenávat stav klienta, a vykonávat běžné činnosti, které běžně dělají sociální sestry/bratři. Budete pracovat v nepřetržitém provozu na denní a noční směny.

Jedná se o zkrácený úvazek (0,75 úvazku) na dobu určitou s možností prodloužení pracovní smlouvy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Splnění odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, komunikativnost, rozhodnost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, základní dovednosti v práci na PC.

Kromě zkušených pracovníků rádi přivítáme i pracovníky s minimální praxí. Většina zdravotnických pracovníků u nás pracuje více jak 10 let.

Co vám můžeme nabídnout

188 hod dovolené, zaměstnanecké benefity jako je sleva u T-mobile, LeoExpress, Auto Kelly a dalších, možnost dalšího vzdělávání, dlouholetou tradici.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.