banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Pracovník backoffice a zákaznického servisu 30.000 - 37.000

Méně než 2 týdny

Alpha Supplies s.r.o.

Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice 6

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

30 000 - 37 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Administrativa, Prodej a obchod

O pozici

Hledáme posilu našeho Backoffice týmu - plný úvazek.


Jsme mladá, rostoucí firma zabývající se prodejem tiskových a kancelářských produktů, na trhu působíme již 8. rokem. Vládne u nás přátelská atmosféra a pořád se něco děje. Hodně se u nás mluví i německy, protože jsem součástí rakouského holdingu. Máme rozsáhlou moderní kancelář v centru Českých Budějovic, kde zajišťujeme jak samotné sjednávání zakázek, tak administrativu i expedici zboží. Najdeš u nás odpočinkovou místnost se stolním fotbálkem, Playstation, kuchyní, pohovkami. Často také někam společně jdeme nebo jedeme.

V Čechách máme tisíce spokojených klientů, pouze z řad podnikajících subjektů.

Jelikož je u nás důležitá zastupitelnost, hledáme zodpovědnou ambiciózní osobnost, která zastane více činností od zadávání objednávek do systému, jejich ověřování a zakládání, klientský servis, řešení reklamací, podpory prodejního týmu, HR agendu a další administrativní činnosti. Podmínkou je alespoň komunikativní znalost němčiny či angličtiny.

Nabízíme fixní nástupní plat a plus variabilní odměny, standardní pracovní doba je u nás od pondělí do čtvrtka od 7:30 do 16:30, v pátek pouze od 7:30 do 13:30. Nabízíme i jazykové kurzy či naturální výhody. Možnost rychlého kariérního růstu či plného úvazku. Nástup po dohodě.

Pokud máš zájem se dozvědět více a splňuješ naše požadavky na zodpovědného a přátelského pracovníka/pracovnici, pošli svůj životopis, nejlépe s fotografií a krátkým motivačním dopisem přes tlačítko "odpovědět".

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.