banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

sociální pracovník v NZDM Vrtule

Pořád hledají

Firma

Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o.p.s.

Adresa

Kobyliské náměstí 640/11, Praha-Kobylisy

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Dovolená více než 5 týdnů

Vzdělání

Vyšší odborné

Jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče

O pozici

Co vás čeká

Práce s cílovou skupinou neorganizovaná mládež ve věku od 12 do 22 let. Náplní vaší práce bude kontaktovat mladé lidi, navazovat s nimi vztahy a společným dialogem hledat řešení nepříznivých sociálních situací, ve kterých se nacházejí. Dále vás čeká spolupráce s týmem ve kterém se společně radíme a vymýšlíme co dalšího můžeme pro klienty dělat. Práce pak probíhá v terénní a ambulantní formě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme vzdělání podle zákona 108/2006 Sb. (VŠ nebo VOŠ). Pokud má člověk nějakou zkušenost, je možné přijmout i pracovníka v sociálních službách.

Schopnost sebereflexe a dávání zpětné vazby.

Výhodou bude, pokud budete umět

Komunikovat s mladými lidmi. Nadšení a odvaha do oslovování neznámých mladých lidí na ulici. Týmový duch, který je v pracovním kolektivu zásadní. Vzdělání v tomto oboru.

Zkušenost s terénní prací výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Dobré pracovní zázemí. Obědy v našem středisku. Příspěvek na vzdělávání. Zkušený pracovní kolektiv milých lidí. Zkušenost s cílovou skupinou děti a mládež. Práci venku v rámci terénního programu. Supervize týmu.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.