banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
Sociální pracovník

Pořád hledají

Sdružení TULIPAN, z.s.

Frýdlantská 1351/15, Liberec I-Staré Město

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Plat

30 000 - 35 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče


O pozici

Co vás čeká

Odborná individuální i skupinová práce s klienty a to v oblasti poradenství, sociální rehabilitace, sociálně aktivizačních služeb a další odborná sociální práce. Práce sociálního pracovníka je realizovaná převážně v rámci sociálních služeb Sdružení TULIPAN (Chráněné bydlení TULIPAN, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi, sociální rehabilitace). Ve všech činnostech se zaměřuje převážně na osoby se zdravotním znevýhodněním a kombinací diagnóz se zaměřením na duševní onemocnění. Práce je realizována v rámci individuálních konzultací s klienty a rodinami, buď v zázemí Sdružení TULIPAN, nebo v terénu, dle potřeb klientů a rodin.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Splňovat kvalifikační požadavky pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce, vstřícnost a respekt.

Výhodou bude, pokud budete umět

Podmínkou VŠ vzdělání.

Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Co vám můžeme nabídnout

Práci na HPP. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci. Možnost osobního a profesního růstu.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.