banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Hledáme kolegy na sezónu

Méně než 2 týdny

Hodinky 365 s.r.o.

Sirotčí 605/10, Ostrava-Vítkovice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

130 Kč/hodina

Úvazek

Brigáda

Smlouva

Dohoda o provedení práce

Zařazené

Prodej a obchod

O pozici

Někdo prodává kapry, někdo vánoční stromky. My hledáme spolehlivého kolegu, který nám pomůže během nejvytíženější doby v roce s hodinkami. Mrznout u nás rozhodně nebudeš a jehličí až za krkem tě taky nečeká. Pokud hledáš přivýdělek, jsi na správné stránce.

Hledáme brigádníka, který s námi bude zhruba do konce ledna 2023. Šikovné ruce se nám budou hodit na prodejně, kde budeš vystavovat zboží, pečovat o zákazníky, ale taky v našem skladu, kde budeš pomáhat s příjmem zboží, skladováním a udržováním pořádku.

A to byla jen ochutnávka. Nudit se rozhodně nebudeš, práce bude různorodá a naučíš se spoustu nových věcí. Všechny detaily o náplni práce se dozvíš během pohovoru ;).

Náplň práce
Příjem a skladování zboží
Vychystávání zboží a příprava objednávek
Kontrola zboží
Balení a expedice zboží
Balení dárků
Úklid skladových prostor a prodejny
Vystavování zboží na prodejně
Komunikace se zákazníky
Požadavky


(1) Pečlivost
Ve skladu budeš vychystávat zboží, které musí odejít včas a taky v perfektním stavu. Hodinky budeš kontrolovat, seřizovat a balit a vše musí být tip ťop. Stejné to bude na prodejně, kde budeš například vystavovat hodinky nebo vychystávat zboží do objednávek. Vše musí být perfektní a pokud narazíš na problém, nesmíš nad tím mávnout rukou, ale aktivně to řešit.

(2) Zručnost
Pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly jsou alfou a omegou, současně je třeba vše dělat zručně a efektivně. Vše potřebné tě sice naučíme, ale bude na tobě, abys svou práci stihnul tak, jak je potřeba.

Jak často tě budeme potřebovat
Máme práci klidně na 5 dní v týdnu, minimálně tě ale budeme potřebovat alespoň 3 dny v týdnu, a to převážně na odpolední směny 9:30–18 hod. Pracovní dny (Po–Ne) si můžeš vybrat podle toho, jak ti to vyhovuje.
Zaujalo tě to?
Pomocí formuláře níže se můžeš přihlásit do výběrového řízení. Určitě nám podrobněji popiš (1) proč si myslíš, že se na tuto práci hodíš a (2) které dny a jaký čas by ti brigáda vyhovovala.

Základní parametry nabízené práce

Název pozice: Hledáme kolegy na sezónu
Pracovní vztah: brigáda
Nástup: Ihned
Mzda: 130Kč/hod.
Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava-Vítkovice
Pracovní doba: Ranní i odpolední směny PO-PÁ 7-19, SO-NE 10-18
Kontaktní osoba: Ing. Petra Obrusníková, DiS.,vedoucí provozní
Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář na našich stránkách https://www.hodinky-365.cz/kariera.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.