banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
BANKÉŘ/KA - Kladno

Pořád hledají

Raiffeisenbank a.s.

Petra Bezruče 3388, Kladno

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby


O pozici

Staňte se špičkovým odborníkem, který pod respektovanou značnou Raiffeisenbank osobně provází klienty světem financí. Lidsky a s empatií jim pomáhejte hledat řešení, která jim usnadní život v jakékoli situaci, aby se k nám vždy rádi vraceli.

,,Jmenuji se Lucka Šafránková a jsem ředitelka pobočky v OC Central. Naše pobočka patří k těm menším, proto si zde pomáháme, podporujeme se a táhneme za jeden provaz. Jsme tým pohodových bankéřek, kterému velmi záleží na tom, jak se u nás klienti cítí. Hledáme empatického a dobře naladěného kolegu/-yni, který zapadne k nám do party, bude si u nás chtít rozšířit své znalosti, ale uvítáme i matadora, který chce změnu a nehledá stereotyp. Pokud hledáte perspektivní zaměstnání s přátelskou atmosférou a možností hezkého výdělku, ráda vás u nás uvítám."

Co vás u nás čeká?

 • Získáte přehled o našich produktech a naši zkušení trenéři vás naučí jednat s klienty i pracovat v bankovních systémech.
 • Po nezbytné teoretické přípravě přijde praxe, ale bez obav, na nic nebudete sami. Při ruce budete mít zkušeného kolegu nebo kolegyni, kteří vám se vším rádi pomohou.
 • Budete pečovat o klienty, kteří se na nás obrací v různých životních situacích. Stanete se profesionálem, který se umí vcítit do jejich situace a rozklíčovat specifické potřeby klienta. Na jejich základě jim nabídnete naše produkty jako řešení šité na míru. A věřte, že klienti vaši empatii ocení.
 • Těšit se můžete na vstřícnou šéfku a prima tým na pobočce. Zakládáme si na práci v přátelské atmosféře.

Jak si vás představujeme?

 • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se komunikovat, osobně i telefonicky.
 • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat. Nepotřebujete praxi, ale je nutné chtít na sobě pracovat.
 • Dokážete si stanovit cíl jít za ním. Nechybí vám nadšení a odhodlání dotahovat věci do konce, a přesto neztratíte motivaci při prvním odmítnutí nabídky ze strany klienta.
 • Digitální prostředí vám není cizí a obsluhu bankovního účtu přes mobil vnímáte jako standart, který chcete šiřit dál na klienty.
 • Cizí jazyky (zejména angličtina) – nebojte se, nehledáme dokonalost, ale schopnost obsloužit klienta, který nehovoří česky.
 • Praxe v oblasti investicí a pojištění výhodou.
 • Smysl pro humor – na našich pobočkách vládne dobrá nálada.
 • Podmínkou je, že doma máte minimálně maturitní vysvědčení.

Co benefity a další výhody? SAMOZŘEJMĚ.

 • Smlouva na dobu neurčitou již od začátku je důkaz, že to s vámi myslíme vážně.
 • V Raiffce si můžete skutečně vydělat. V prvních třech měsících dostanete k základní mzdě až 3 000 Kč. Za plnění měsíčních cílů pak k fixnímu základu přidáváme ve variabilní složce, která je vyplácena měsíčně, až 15 000 Kč. A to není vše. Další peníze navíc jsou za plnění dlouhodobých ročních cílů.
 • Kromě 5 týdnů dovolené, budete mít ještě 3 extra volné dny, narozeninový den a den pro dobrovolnictví.
 • Získáte kredit, který můžete čerpat v Cafeterii. Raiffka sype body a vy je utrácíte za to, co vás těší - lítačku, stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. Navíc čím déle budete s námi, tím více to bude cinkat. První rok je to 14 000 Kč, po roce již 27 000 Kč a s dalšími roky váš rozpočet stále stoupá.
 • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb.
 • Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy a certifikace od ČNB zvýší vaši kvalifikaci a cenu na trhu práce. Když se vám bude dařit, můžete očekávávat rychlý kariérní růst. Z bankéře na poradce, z ředitele pobočky až na manažera celého regionu. V Raiffce rádi dáváme našim lidem šanci růst.
 • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši ldi nejvíce oceňují neformální vztahy. 90% zaměstnanců si pochvaluje doboru spolupráci v týmech, 94% kolegů pak respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách. V takém prostředí je přece radost pracovat.

Jdete do toho s námi? Pošlete nám váš životopis nebo odkaz na LinkedIn profil reakcí na tento inzerát. Těšíme se na vás!

Více o nás se můžete dozvědět na atmoskop.cz

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.