banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Řidič nákl. vozu s hydraulickou rukou/водій вантажівки

Méně než 2 týdny

TSR Czech Republic s.r.o.

Záluží 1, Litvínov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

34 000 - 38 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Vhodné pro

Uprchlíky z Ukrajiny

Zařazené

Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl

O pozici

Ahoj, jmenuji se Roman a 4 roky jezdím jako řidič nákladního auta s hydraulickou rukou. Řeknu Ti, jak to v TSR chodí a uvidíš, jestli tě to zaujme, jako kdysi mě a budeš chtít být členem našeho týmu.

A jak moje práce vypadá?

Mám vlastní auto s hydraulickou rukou a většinou jezdím sám. Obvykle ještě odpoledne si podle potřeby vyberu a připravím kontejnery na auto, případně na vlek, ráno si auto obejdu a dle plánu dispečera vyrazím k prvnímu zákazníkovi vyzvednout kovový odpad. Ten následně svážím na jedno z TSR středisek pro další zpracování. Během přejímek patří k mým povinnostem vážení a kontrola materiálu a vyřízení administrativy s tím spojené.

Jaké mám pro práci předpoklady?

Ta práce s hydraulickou rukou musí bavit. Pracuje se venku za každého počasí a ve výšce 4 metrů. Člověk musí být šikovný a taky opatrný, aby něco nezničil, musí si umět poradit. Já jsem měl výhodu, že jsem pracoval se zemními stroji, takže jsem se rychleji zadaptoval. Ještě to neumím jako ti hoši, co jsou tam dvacet, pětadvacet let, ale snažím se. Ale naučí se to samozřejmě každý šikovný řidič.

Proč právě TSR?

· TSR platí přesčasy, a hlavně platí včas, což není u spousty firem pravidlo.

· S dispečerem je vždy dobrá dohoda, když potřebujete něco zařídit s rodinou apod., není to problém.

· O servis techniky máme postaráno, to je luxus, dříve jsem pracoval ve stavební firmě, kde jsme si museli většinu oprav provádět sami.

· Velkou výhodou je také pravidelná obměna vozového parku.

· Každý den se vracím domů, jezdím jenom po ČR.

· A je tu dobrá parta 7 řidičů.

Po práci legraci

Máme hodně akcí, v létě třeba grilování, sportovní turnaje a kulturní akce, v zimě vánoční večírek a často podnikáme něco s ostatními řidiči.

Pokud Tě nabídka zaujala, PŘIDEJTE SE K NÁM UŽ DNES!

Водій вантажного автомобіля з гідравлічним маніпулятором

Привіт, мене звуть Роман, я 4 роки працюю водієм вантажівки з гідравлічним маніпулятором. Я розкажу вам про роботу в ТСР, і ви вирішите, чи вас це цікавить, як колись зацікавило мене, і чи будете ви хотіти приєднатися до нашої команди.

Як виглядає моя робота?


Я маю власну машину з гідравлічним маніпулятором і переважно працюю самостійно. Зазвичай ще у другій половині дня я, відповідно до потреб, вибираю та підготовляю контейнери для машини або причепа, вранці перевіряю машину та, згідно з планом диспетчера, виїжджаю до першого клієнта забирати металеві відходи. Транспортую відходи в один з центрів ТСР для подальшої обробки. Під час приймання відходів, моїм обов'язком є зважування та перевірка матеріалів та оформлення документів, пов'язані з цим.

Які передумови для роботи?

Робота з гідравлічним маніпулятором вам має подобатися. Робота виконується на відкритому повітрі в будь-яку погоду та на висоті 4 метрів. Людина повинна бути вправною, а також обережною, щоб щось не зруйнувати, вона повинна вміти дати собі раду. У мене була перевага в тому, що я працював з землерийними машинами, тому я швидше адаптувався. Я ще не працюю так, як хлопці з досвідом двадцять чи двадцять п'ять років, але намагаюся. Але навчитися цьому, звичайно, зможе будь-який вправний водій.

Чому саме ТСР?

· TSR оплачує понаднормову роботу, і, головне, оплачує вчасно, що не є правилом для багатьох компаній.

· З диспетчером завжди можна домовитися, якщо вам потрібно вирішити сімейні питання тощо, це не проблема.

· Тут проводять сервісне обслуговування техніки, це розкіш, я раніше працював у будівельній компанії, де більшість ремонтів доводилося робити самим.

· Великою перевагою також є регулярна заміна автопарку.

· Я щодня повертаюся додому, працюю тільки на території Чехії.

· Хороша команда з 7 водіїв.

Відпочинок після роботи

У нас проводять багато заходів, таких як грилювання, спортивні турніри та культурні заходи влітку, різдвяна вечірка взимку, і ми часто щось робимо з іншими водіями.

Якщо вас зацікавила пропозиція, ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС ЩЕ СЬОГОДНІ.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.