banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
Elektrikář - Ostrava

Pořád hledají

PENAM, a.s.

Martinovská 3290/46a, Ostrava-Martinov

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazené

Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj


O pozici

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme volné v Ostravě Martinově.

Co ta práce obnáší?

Zkontrolujete a seřídíte naše stroje, budete provádět preventivní kontroly, aby vše fungovalo, jak má. Nová zařízení pečlivě zapojíte dle návodu výrobce a budete odstraňovat případné závady. S kolegy se budete střídat ve třísměnném provozu.

Co byste měl mít a umět?

Určitě by Vám neměl chybět výuční list nebo středoškolské vzdělání v oboru elektrikář nebo elektronik a odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky 50/1978 Sb. nebo nařízení vlády 194/2022 Sb.. Pokud máte praxi na podobné pozici, budeme moc rádi.

Je to vhodná práce pro Vás?

Na začátku Vás samozřejmě zaučíme, ale pak už budete pracovat samostatně. Proto hledáme někoho pečlivého, kdo si umí poradit.

A co nabízíme?

• Jistotu, stabilitu a výplatu vždy včas na účtu
• Stravenky v hodnotě 140 Kč
• Po roce ve firmě týden dovolené navíc a příspěvek na penzijní připojištění
• Zaměstnanecký zvýhodněný tarif
• Nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity.

Ozvěte se nám, domluvíme si schůzku, kde si všechno potřebné řekneme.

Proč to rozjet zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl, voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. V práci hrajeme v týmu, kde si navzájem věříme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Kontakt:
Petra Krejčová
tel.: 721 968 868

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.