banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA - E-MAILING

Méně než 2 týdny

Firma

RENOMIA, a. s.

Adresa

Na Florenci 2116/15, Praha-Nové Město

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)

Zařazené

Marketing

O pozici

Marketingový tým je malé oddělení svou velikostí, ale velké svým významem. Společně táhneme za jeden provaz a naším posláním je zajišťovat vše potřebné, aby byla RENOMIA GROUP i se svými dceřinými společnostmi stále skvělým a atraktivním místem k (pracovnímu) životu nás všech. A právě teď se do našeho týmu můžete přidat i Vy!

E-MAILINGOVÝ MARKETINGOVÝ SPECIALISTA administruje interní a externí e-mailingovou komunikaci, navrhuje e-mailingové strategie podle nastavených cílů, připravuje a provádí e-mailingové scénáře, které průběžné vyhodnocuje, zodpovídá za správné nastavení analytiky pro konverze na cílových stránkách, nastavuje hodnoty jednotlivých konverzních bodů pro vyhodnocení efektivity, spravuje a rozvíjí databáze kontaktů při dodržení všech GDPR pravidel, provádí segmentaci a aktualizuje získané kontakty, realizuje A/B testování, optimalizuje kampaně, vyhodnocuje a analyzuje data a také připravuje koncepční zadání pro tvorbu HTML šablon.

Hledáme uchazeče, kteří:

  • Využijí zkušeností s přípravou e-mailingových kampaní ve specializovaných nástrojích.
  • Jsou schopni navrhnout personalizovaný e-mailing, díky kterému zákazník pocítí osobní přístup v rámci hodnot našich společností.
  • Mají vizi směřující k inteligentnímu e-mailingu s využitím automatizovaných kampaní, které osloví stávající nebo potenciální klienty na základě identifikovaných podmínek.
  • Jsou schopni nastavit a rozvíjet automatizované scénáře.
  • Mají zkušenost s využitím a nastavením dynamických polí.

Základní znalost procesů v rámci Salesforce nás potěší, ale netrváme na ní.

Nabízíme Vám stabilní zázemí, fajn tým, zajímavé finanční ohodnocení a atraktivní zaměstnanecký benefitní systém. Naše moderní kanceláře se nacházejí v centru Prahy a jsou výborně dopravně dostupné.

Další informace Vám v případě zájmu rádi sdělíme.

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám prosím svůj životopis spolu s několika větami o Vás prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“ níže. Úspěšné přihlášení Vám potvrdíme e-mailem.

Těšíme se na Vaše reakce.

HR tým RENOMIA

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.