banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Pomocná asistentka ubytování přes Airbnb a Booking

Méně než týden

Firma

Ing. Tomáš Opravil

Adresa

Výstavní 369/11, Brno-Staré Brno

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

450 Kč/hodina

Úvazek

Brigáda

Smlouva

Dohoda o provedení práce

Jazyky

Angličtina (Mírně pokročilá)

Vhodné pro

Na rodičovské dovolené

Zařazené

Cestovní ruch a ubytování, Služby, Zákaznický servis

O pozici

Hledám spolehlivou a časově velmi flexibilní asistentku pro pomoc s krátkodobým ubytováváním převážně zahraničních hostů v apartmánu v centru Brna na Mendlově náměstí. Angličtina na alespoň základní komunikativní úrovni je podmínkou. Vhodné i pro studenty či maminky na mateřské bydlící v blízkosti Mendlova náměstí a zůstávajících v Brně obvykle přes víkendy. Možné i jako sdílená brigáda pro skupinku (2-3) přátel střídajících se dle svých časových možností a managujících si rozdělování rezervací samostatně.

V případě dlouhodobé spolupráce možnost po dohodě o rozšíření této práce i na dalších našich apartmánech pro zvýšení počtu odměn za měsíc.

Práce obnáší:


- předání klíčů od apartmánu každým nově přijíždějícím hostům (hosté přijíždějí převážně později odpoledne / večer), je vhodné být v den příjezdu od 14:00 hodin flexibilní a přizpůsobit se časové potřebě příjezdu hostů

- vysvětlení a ukázání základního vybavení apartmánu, případně zodpovězení základních dotazů k orientaci ve městě


- převzetí klíčů od hostů po skončení jejich ubytování zpět (převážně ráno a v dopoledních hodinách), kontrola apartmánu, uklizení apartmánu a převlečení ložního prádla pro nové hosty, dále praní použitého ložního prádla využitím nejlépe vlastní pračky kdykoliv individuálně ve svém volném čase, aby bylo nachystané pro přivezení do apartmánu při následné ubytovací akci.


- jednou za čas dle potřeby celkové důkladné uklizení apartmánu pro zachování čistoty a pohodlí pro hosty

Časová náročnost celého managementu popsaného výše k 1 skupině hostů je cca 60 min čistého času během dvou návštěch na místě (1x check-in + 1x check-out a úklid + příprava pro další hosty). Odměna = 450Kč za každé ubytované hosty včetně odměny za vyprání ložního prádla. Průměrně míváme 4-10 ubytování skupin hostů/ měsíc. Nejčastěji příjezd pátek 14:00 - 20:00, odjezd neděle 8:00 - 11:00. Vzhledem k teoreticky možnému zpoždění některých hostů při příjezdu je velkou výhodou bydliště v blízkosti Mendlova náměstí.

Prosím o zaslání životopisu s fotografií a pár slov o vás proč jste tou ideální kandidátkou na tuto pozici a jak moc jste časově flexibilní.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.